Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha otthon szabadidomben...

Ha otthon szabadidomben szeretek autot szerslni, akkor vajon napi 8oraban is szeretni fogom?

Figyelt kérdés

Otthon szeretek autot szerelni, meg baratok ismerosok autojat is szoktam javitani.

Nemreg felmerult a gondolat, hogy mi lenne ha ezt napi 8 oraban csinalnam.

Honnan tudhatnam, hogy szeretnem e egy autoszerelo muhelyben vagy nem?



2018. dec. 12. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy, ha kipróbálod.
2018. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg csak tapasztalással. De arra készülj fel, hogy gályázni más, mint hobbiból, haveroknak.


Én is szoktam szerelgetni, meg segíteni szerelni, de kizárólag barátilag, pedig van is OKJ autószerelő papírom, de nem vagyok kíváncsi arra, hogy tesó csináld már meg 5ezerből a szarrászétesett Picasso-t.

2018. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy tudja meg az ember ha ki próbálja magát több mindenben, például az autó szerelői munkát, mi után le dolgoztál 1-2 hónapot tudni fogod a választ erre a kérdésre, ehez a munkához sok türelem kell és azért gondolom túlórázni is kell +1-2 órát.

Hajrá :-)

2018. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak úgy derül ki, ha kipróbálod. Lehet, hogy csak azért élvezed a bütykölést, mert nincs benne kényszer, nem okoz stresszt, nem határidőre kell csinálni és valahol tudod, hogy ha nem lenne hozzá kedved három hétig és ezért nem csinálnád, nem okozna problémát. A próbaidő egy munkahelyen pontosan erre való.
2018. dec. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Mint ahogy más dolog otthon vagy a kertben főzőcskézni, és más dolog egy forgalmas étteremben szakácsként dolgozni.
2018. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!