Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már unalmas...

Nektek volt már unalmas munkahelyetek?

Figyelt kérdés

Most egy olyan helyen dolgozok, ahol nem kell szinte semmit se csinálni és azért is fizetnek. Nagy ritkán van munka, amit el kell végezni. Bármit lehet csinálni, de egy idő után már ez a "bármi" is unalmas. Könyvolvasás, filmnézés, netezés stb.


Ilyenkor érdemes lenne felmondani, úgy érzem, hogy nem fejlődök, csak egy helyben stagnálok.


2018. dec. 14. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal olyan anyagokat amikből tudsz tanulni, könyv, videó...vagy neten nézz ilyeneket
2018. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én sose unom magam ha épp nincs mit csinálni :) előtted az egész internet, kutass :)
2018. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi melom ilyen, jo hulye lennek felmondani hogy mashol kevesebb fizuert kihajtsak a belem...
2018. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdeznem, ti mit dolgoztok, mi a szakmátok? Tényleg érdekel. Én a számunkas minimalbert kapom, havi nettó 120at és egész nap, 8-11 órán át nehéz fizikai munkát végzek, majd' megdoglok nap végén. Érdemes szakmát tanulni... Valóban...
2018. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*szakmunkás minimalbert
2018. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem unalmas.

Nem úgy értve, hogy nincs mit csinálni, merthogy van, csőstül.

Hanem monoton, koncentrálós, de egy fiók 2-10 perc, aktuális feladattól és esettől függ, aztán jön a következő.

Maximum változatosság van, nem B és C, hanem A, K, N és M adatokat kell ellenőrizni, vagy P, Q, R-t kijavítani...

De ellenőrizgetős, másolgatós, koncentrálós, agyat nem igénylő monoton sz.r.



Én a még lázadó, a 'jobb' létezésében reménykedő, olykor világmegváltó gondolatokkal rendelkező fiatal felnőtt.... Olykor már nem bírom csinálni, egész egyszerűen nem bírom...


Újévi fogadalom minél hamarabb váltani.

Eddig amiket tanultam, azokkal nem lehetett, talán majd most....



Szóval unalmas, de nem úgy.

Nem unatkozunk, viszont unjuk, amit csinálunk.

2018. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen hely.


Látták rajtam nem sok dolgon azt ki is raktak próbaidőben.


De amúgy velem ha felvesznek valahova rögtön elkezdenek genyózni, legutóbbi helyemen ami már nincs meg, na ott örültem ha egy kicsit leülhetek egy székre azt pihi van.

2018. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, van ilyen. Lehet, hogy egy cseppet utánajárnál, akkor ugyanott, de más területre átmehetnél fejlődni. Vagy ugyanott más munkakört vállalni. Ha nem megy, és tudsz dobbantani (de biztos helyre!!!), akkor érdemes meglépni.
2018. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TappancsMancs ***** válasza:

Ha a váltáshoz neked előnyös lenne tanulni, akár iskolai keretek között akár magánúton, akkor tényleg a tanulás lenne az jobb még váltás előtt.


Nekem is volt ilyen, egy idő után hiába csináltam bármit, mert 5-10-15 percenként kellett megnyomni egy-két gombot. A szemem majd le ragadt egész munkaidő alatt. :D

2018. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazad van, egy idő után bármi unalmas. Ebből fakad az a mondás: " minden jó nőt un már valaki" Mondja az egyik a másiknak, ha csodálattal néz.

Amit tehetsz, hogy kiéhezteted magad, tényleg nem csinálsz semmit. Nem olvasol, nem netezel, nem filmezel,radió,zene. Akkor átéled az igazi tiszta unalmat, és vágyakozol egy könyvre,filmre,netre...stb de NEM nyúlsz ki érte hét napig. Hét nap után egy napra egy dolgot választasz a listából, ami legjobban hiányzik (könyv, zene,film...stb) azután hat napig semmit, majd megint egy napra egy dolgot választasz. Utána öt napig semmi, majd egy nap valami. Azután négy napig semmi,utána egy nap valami, majd három napig semmi, egy nap valami, majd két napig semmi, utána egy napig semmi. Egy napig semmi, utána egy napig valami. Ezeken az üres napokban az élet nagy kérdéseire kapsz választ,hogy miért izgalmas csak lenni illuziók nélkül.

2018. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!