Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek van elege a hétvégi...

Xyasdd kérdése:

Kinek van elege a hétvégi ledolgozásokból?

Figyelt kérdés
Különösen a mostani ami ugye karácsony napját és szilvesztert kellett kötelezően. Sajnos magamon észreveszem h pl most is akivel csak lehetett összevesztem a családban e miatt mert az ember alapbol e miatt meg a kevés ebböl adódó szabadidő miatt is az. Karácsonyra meg gyakorlatilag egy vad oroszlánt küldenek haza ienkor...

2018. dec. 17. 07:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
☝️ mondom ezt munkáltatóként
2018. dec. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Erre vannak megoldások, amikre lehetőséget ad a mkt.

1) csúszó

2) szabadság

3) ledolgozni a kiadott szabad napot és szabadként kivenni a szombatot

2018. dec. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kedves második válaszadó, nem is olyan eccerü mint hinnéd szabira menni, létszámhiány, ha mégis menne egyeztetések majdhogynem könyörgés, ebböl nem kérek, átviszem ami maradt jövöre.
2018. dec. 17. 07:42
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
2 a gond ott van, hogy nem mindig lehetséges; függ attól, hogy aznap van e Rád szükség.
2018. dec. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Dolgozzon a halál hétvégén.


Elég a napi 5 nap.


Nem tudom ki hogy van vele, de én 5. napra már halál fáradt vagyok, fáj a hátam, mindenem.


Ki kell venni szabit szombatra azt csá.


Amúgy erre vannak a szabadnapok, én mindig pénteki napot veszek ki, hétfőn szólok akinek kell és akkor 4 napos volt a hét, csumi.

2018. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem. Képzeld el a megdöbbenésemet és az örömömet, amikor Németországba kiköltözve megtudtam, hogy itt nincs ledolgozás. Az ünnepnap akármikor van, utána mindenki bemegy dolgozni és kész. Semmi cserebere, hosszú hétvége. Nagyon élvezem.
2018. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem zavartak, kettore vettem ki szabadsagot iden, a tobbin bent voltam. Kicsit kellemetlen, hogy szombaton dolgozom hetkoznapi penzert, de tulelheto. A hosszu hetvegeknek orultem cserebe. Nem erzem magamat kulonosebben faradtnak, se idegesnek.
2018. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy áthelyezett munkanapon sem dolgozom...
2018. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

6 szombati munka nap volt idén. Mind a 6-ra szabit vettem ki. Így ráment 6 nap a szabimból, nem valami jó így sem.

Egy marha volt, aki ezt a csereberét kitalálta. Senkinek sem jó.

A gyerekeknek is rossz iskolába menni ilyenkor, fáradtak..

2018. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem amióta dolgozom, rengeteg szabim megy el sokféle, nem pihenős dologra, így ha a ledolgozós szombatokra is kivenném, nem maradna nyárra és a két ünnep közöttre.



Én hulla fáradt vagyok a hatnapos munkahét után, de magán a hosszú héten is demotivál tudat.


Én elengedném a ledolgozásokat, egy hulla fáradt dolgozónál többet ér a kipihentebb.


Ha az az évi pár nap elengedése skandallum és nem kellenek a cserébe a kevésbé fáradt, gyorsabban és pontosabban dolgozó emberek, akkor inkább nem kell a hosszú hétvége

2018. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!