Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az új munkaadó átvágott. Ki...

Az új munkaadó átvágott. Ki mit tenne a helyemben? Nyaljam vissza magam a régihez?

Figyelt kérdés

Régi: Egy építőanyag kereskedésnél voltam tgk sofőr. November-November-március ott holt szezon.

Saját számlás cég,tehát csak saját árút szállítottam. Vagy cégtől a vevőknek. Vagy gyárból a cégemnek. Ennél a cégnél a 3(és fél) vezetőből 2 lelépet. A maradék 1,5közt osztották el a a két ember munkáját 60%-40%arányban. Nos aki 2,5ember helyett dolgozott az nehezen rázódott bele,bár a forgalom csökkent de...

Lényeg nem voltak fuvarjaim volt hogy heti 100km et se mentem. Viszont!!! Nagyon gáz feladatokat kaptam. Szemétszedés,mérjünk át számoljunk át (én+targoncás+segédmunkás) mindent 3szor. Ott sár volt és koszos voltam sokszor(ha nem volt fuvar). Pénz közepes de bejelentett.

Ettől a cégtől 2 éve leszámolt a másik sofőr. Régen 2sofőrre is volt fuvar.4,5évet voltam ott.

Ahová ment,ott vagyok én is most! Ő amikor eljött dicsérte ezt a céget.

Ez egy fuvarozó cég 1 sofőr és 1 rakodó reggel felpakol és terít árút. És 90%ban csak vezetés es rakodás a sofőr dolga. Nem kell udvart takarítani sárban tapicskolni,nem karcol a vas...

Szóval jó hely lenne,de!

Sofőrnek lettem felvéve. Viszont 5+1munkanap alatt nem volt idő bejelenteni engem. Napi 10e sofőr 5e rakodó bére.

Amíg nem vagyok bejelentve addig rakodó vagyok. Ha kevés a fuvar akkor vagy nem kell menni,vagy rakodónak kell menni. Ha nem kell menni,akkor vagy szabadság vagy semmi.

Ha bejelent eleinte csak napival. Amikor jelentkeztem ide,nem erről volt szó! Ha 20 napot vezetnék 200e-levonások.

Ha 20 napot pakolok 100e tiszta.

De se tb se semmi nincs fizetve. Okosba elmehetnék munkanélkülire de ....azt nem akarom ellőni.

Bocsánat ha hosszú lett.



2018. dec. 17. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs nem olvastam végig mert már ilyenkor este hulla vagyok.


na viszont ahonnan eljöttem oda vissza nem mennék.


Max ha ferrarit kapnék vagy lambo-t de komolyan.


Amúgy is tele van a net álláshirdetéssel, menni kell máshova.

2018. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék inkább kamionozni,ahol van belföldi-külföldi út is,sokkal jobban keresnél.Ezt a kettőt meg felejtsd el.
2018. dec. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2es csak C kategóriám van. Bár arra is van nemzetközi...Télen éjszaka megfagysz indítgatni x óránként..pisi kaki mire a wcre érsz belédfagy...tavasztól cél.
2018. dec. 19. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!