Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme céges karácsonyt...

Mi értelme céges karácsonyt erőltetni és munkaidőbe szervezni csak azért hogy az emberek ne menjenek haza?

Figyelt kérdés

Ennek mi értelme? Évről évre nagyon lapos a céges karácsony mert az emberek zöme szarik rá, nem marad ott, hanem siet haza. Eleve minek is maradna persze gyér kaja pia van, de az kinek kell, annyira senki se csóró azért.


Szóval alig vannak.

És a főnök nagy találmánya: most munkaidőben lesz megszervezve a céges karácsony, és így az emberek nem tudnak hazamenni, mert tart még a munkaidejük. Így kénytelen kelletlen ott maradnak majd.


De ennek mi értelme? Ennyire erőltetni azt amire láthatóan semmilyen igény nincs?

Évről évre megy a vergődés és látják „ott fent“ hogy a kutyát se érdekli-mit kínlódnak ezzel?

Most odakötik az embereket a munkaidő miatt 16.20-ig mert addig tart a munkaidő.

Ami azt jelenti hogy 16.30kor üres lesz az épület.


De ennek az egésznek mi értelme?


2018. dec. 18. 10:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs karácsony 'céges karácsonyi bulis' kamukérdés nélkül:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Téged tegnap tiltottak ki ezredjére, és megint itt kezded a napot... Nyugi, már tudom a választ: "ha kell, ezerszer is kiírom! Ezredjére is!"

2018. dec. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
9%

"Téged tegnap tiltottak ki ezredjére,“


Azt ti honnan tudjátok kit és mikor és hányszor tiltanak ki? Ezek nem publikus dolgok, ezt csak az üzemeltetők tudhatják, de azokat meg köti a hivatali titoktartás vagyis nem teregethetik ki hogy „na a józsit megint kitettük“ mert etikátlan.



a kérdésre. Nálunk is munkaidőben van. Mit van mit tenni órám nézem, munkaidő lejárt és abban a pillantban huss. Ha 15-ig tart a munkaidő akkor 15.01kor nem vagyok ott.

2018. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly nagyon jó volt a céges eszem iszom.


Ledolgoztunk 2 hetet decemberben, utána 3. héten dolgoztunk vagy 2 napot, és 3. nap volt az eszem iszom, olyan 10-en lehettünk, kis cég volt (már nem vagyok ott).


Na visszatérve volt hidegtál, szendvicsek, saláta, bor.


Abszolút nem volt gyenge minőség.


Mondjuk aztán nem maradtam sokáig, léptem le.

2018. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Hogy válaszoljak a kérdésre:


Munkáltató vagyok, 20 ember dolgozik nálam, 2 éve én sem szervezek karácsonyi vacsorát (hiába van finom ingyen kaja és pia) a felük el sem jön, a másik felük megeszi a kaját és rohan el. Annyira hihetetlenül szarják le egymás kollégáit az emberek, meg a cégüket, mindenkit csak saját maga érdekel. Kivéve persze mikor valami szívesség kell tőlem vagy a kollégáktól, akkor megy "jaj kollégák vagyunk 8 éve, tedd meg nekem lécci ezt az apróságot"

2018. dec. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4%

"a másik felük megeszi a kaját és rohan el. "


Bocs ezzel mi a baj?


Te meghívod őket valamire, lehet hidegtál is, bor, ilyenek, nem kell 6 fogásos vacsi.


Na és aztán aki ott van eszik iszik, kis dumcsi azt lép le hiszen év vége van.


Problem?

2018. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Simán le lehetne az egész karácsonyi eszem iszomat egy ebédre 2-3 órára mondjuk, az mindenkinek előnyös és a munkáltató sem fog fájni egy évben ennyit kel odaadni az alkalmazottak munkaidejéből.
2018. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Előző munkahelyemen szokott lenni karácsonyi ünnepség: sütemények, szendvicsek, üdítők.

Nem értem, kinek, mi baja van ezzel. Egy kicsit eszegetünk, iszogatunk, beszélgetünk. Kérdező és előző válaszolók ennyire utálják a kollégáikat, hogy rossz nekik, ha egy teremben együtt vannak, urambocsá', megszólítja őket a munkatársuk?

Ha cégvezető lennék, én is szerveznék karácsonyi ünnepséget, éspedig munkaidőben. Azt mondanám: nem kötelező lejönni: aki akar, nyugodtan dolgozzon csak, amíg mi ünneplünk. :DDD

A munkaidő meg egyformán ér véget mindenkinek.

2018. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Balázska, ez még mindg jobb karácsonyi parti, mint amit régebben írtál. Legalább van pia, ha gyér is. A régebbi kérdésednél ugye a dolgozók fejenként 2dl lidlös kólát és egy adag kihűlt egytálételt kaptak, miközben a főnökség vedelte a minőségi piákat, és kötelező volt megvárni, míg a végére érnek. :D
2018. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

2: Onnan tudjuk, hogy több olyan Balázska-kérdés is van, ahol, ha privát üzenetet akarsz írni neki, azt kapod, hogy az adott fiók már nem létezik. Remélem, azt nem kérded meg, hogy honnét tudjuk, hogy mind Balázska kérdései.


7: Én például dolgoztam olyan helyen, ahol ki voltam közösítve, és rakás szarként bántak velem. Valahogy érthető, hogy se a nyári, se a karácsonyi partira nem mentem el.

2018. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
43%

"Kérdező és előző válaszolók ennyire utálják a kollégáikat, hogy rossz nekik, ha egy teremben együtt vannak, urambocsá', megszólítja őket a munkatársuk?"


Nem érted a lényeget. Nem utálatról van szó, hanme kevered a szezont a fazonnal.

A karácsony család szeretet... ilyesmi.


Munkahelyen hol van család és szeretet? Sehol.

Minek játsszuk az agyunkat miközben a kollegáim 90%-át a hátam közepére se, a főnököt meg ha rajtam múlna az első fára felhúznám.


Na most ezekkel karácsonyozzak? De miért? Dehoyg karácsonyozok velük-még 1 órácskát se..

2018. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!