Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ha szemuveges...

Szerintetek ha szemuveges vagyok attol meg lehetek hegeszto?

Figyelt kérdés
Vagy nem erdemes?? Elegem van a munkanelkulisegbol meg a kilatastalansagbol es arra gondoltam mi lenne ha leraknam ezt a szakmat gyorstalpalo okj tanfolyamon es akkor talan megoldodna az eletem. Most sincs munkam de mennék gyarba es mellette csinalnam ezt. Bar nem tudom mennyire lesz kivitelezheto ha szombaton is mindig dolgozni kell akkor meg vagyok löve. Raadasul szemuveges is vagyok az baj?? Mar van egy szakmam de az semmire se jo es en mar nem birok igy elni tovabb vagy megoldom ezt valahogy vagy ha nem akkor inkabb pusztuljak mert en igy mar nem tudok elni. Ha gyarba felvesznek se oldodik meg semmi mert onnan barmikor kirughatnak a penz se sok raadasul. Ha lenne piackepes szakmam az egy biztos pont lenne es ha ki is rugnak egy ilyen szakmaval mindig lenne normalis allasom.

2018. dec. 18. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Haverom is hegesztő. És szemüveges.

És van kontaktlencse is.

2018. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Különben is a CO-től a fogad fog hullani, a szemednek nem árt különösebben, ha van rajtad szemüveg.
2018. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 kontaktlencsében nem lehet hegeszteni
2018. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet valami mast kellenne megis talalnom. Szerintetek melyik szakma az amit barki meg tud tanulni es lehet ra egy eletet alapozni??
2018. dec. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!