Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan kolleganovel akit?

Figyelt kérdés

Ti nem igazan kedveltek mert o egy ezohivo angyalokkal dunalo orvosellenes osszeeskuvesgyarto hétszentség es emiatt ti szegeny felvilagosultlan lelkel nehez baratkoznatok az illetovel sot inkabb 2lepes tavolsag de o jonne baratkozni na nem azert mert olyan jofejnek talalna titeket csak az o kis hite szerint mindenkit szeretni kell!

Ilyenkor mit lehet tenni?



2018. dec. 18. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bólogatni és mosolyogni.
2018. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig legyen nálad egy könyv, amit "éppen olvashatsz" amikor szeretne beszélgetni. Az sem baj, ha esetleg olyan a címe, hogy "Áltudományok: ezotéria".

Legyél vele kedves, udvarias, hallgasd meg, majd tegyél egy kedves, de elhatárolódó megjegyzést pl. érdekes amit mondasz, elgondolkodtató, de én nem hiszem, hogy ez így igaz lehetne, vagy: tudom, hogy sokan gondolják hasonlóan, de tőlem nagyon távol állnak az ilyen dolgok.

2018. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom olvasassal elzavarni mert egy legkorbe dolgozunk es en igazan megprobaltam kedvelni ha o igy kedveskedik folyton de eskuszom nem megy

Amint kinyitja a szajat minden joerzesem elparolog

Felelmetes dolgokat momdott mar es nem szivesen vagyok a tarsasagara

2018. dec. 18. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Én elküldeném, hogy mással beszélgessen. Minek itt álszenteskedni, azzal mindenkinek szarabb lesz.


Neki, mert az a fogyatékos ezobarom azt hiszi, hogy talált valakit aki hisz ezekben a fa***ságokban és ezérr kedves vele.


Neked, mert egy ilyen re***rdált fog rádragni.


Jobban jársz ha kerek perec megmondod neki

2018. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*és ezért
2018. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel, kérdező. Nekem is volt ilyen önjelölt ezo-lotyó, csak nekem ügyfél volt. Ő amúgy totál ellentétesen élt ahhoz képest, amit dumált, tetejèbe buta volt és korlátolt. Le kell állítani.
2018. dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!