Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg olyan szörnyű helyek...

Tényleg olyan szörnyű helyek a munkásszállók?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy oda kerülök én is, de csak rosszat hallottam róluk. Többnyire azt, hogy kosz van, meg lelakott épületek, lecsúszott eberek.


Mi az igazság, tapasztalat?



2018. dec. 18. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan végletes ez, mint a kollégiumok vagy a nyilvános WC-k. Van ahová a lábamat be nem tenném, de van teljesen korrekt. Nyilván cég és lakó függő. Nézz körül: [link]
2018. dec. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik. Van ahol családi házat adnak ki azok meg nagyjából rendbe vannak tartva
2018. dec. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagy különbségek vannak. Ahol én voltam az full olyan volt, mint egy átlagos kollégium. Kosz nem volt.
2018. dec. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz sajnos. Több munkásszállón voltam és számtalanszor eltűnt valami a személyes holmimból, és előfordult hogy pénzzel is megloptak pedig ismertem a lakótársaim.

Inkább nézz egy olcsó garzont és vegyél ki magadnak. Ehhez csak neked lesz kulcsod.

2018. dec. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Az tény és való, hogy munkásszállóra többnyire az "alsóosztály" kerül.
2018. dec. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint egy kollégium. És kollégiumonként is változhat, hogy melyik lelakottabb, melyik nem, nem lehet általánosítani.
2018. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!