Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkalehetosegeim...

Milyen munkalehetosegeim vannak erettsegivel?

Figyelt kérdés
Szeptembertol egyetemre mentem, viszont nem ugy ment ahogy en azt szerettem volna, mar ki is iratkoztam. Jelentkeztem egy masik iskolaba az viszont 2019 szeptemberben kezdodik... Nos, addig csinalnom kellene valami hasznosat, mondjuk dolgozni. Nekem sajnos nincs semmilyen szakmam, es tapasztalatom se nagyon. Sosem dolgoztam, nyaron diak munkakra hiaba jelentkeztem, sose kuldtek sehova. Annyi tapasztalatom van ami a kotelezo 50 orabol szarmazik, ami az erettsegi elott kotelezo tudjatok. Probalok munkat keresni de mindenhol szakmat kernek, sehova sem eleg az erettsegi. Segitsetek :(

2018. dec. 19. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Gyárba szalagmunkásnak simán felvesznek és nem is fizetnek rosszul. Persze az nagyon fontos, hogy ne írd meg, hogy hol keresnél munkát mert akkor esetleg konkrétumot is tudna írni valaki. Dehát semmi sem tökéletes.
2018. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hupsz, Nyiregyhaza es kornyeke johet szoba
2018. dec. 19. 18:05
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Gyár-szalag.

Árufeltöltés.

Takarítás.

Postás.

Butik eladó.

Szex.


Vagy egy gyors OKJ tanfolyammal biztonsági őr.

2018. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Gyárba szalagmunkásnak? Ne viccelj már első!

Persze sokan vannak gyári melósok akik érettségivel a soron robotolnak, de én addig addig próbálkoznék amíg össze nem jön valami. Persze ideiglenesen jó a gyár is.

Rengeteg munka van ahol a kikötés "középfokú végzettség" azaz érettségi. Irodai melók stb.

2018. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Gyári operátor, gyorséttermi dolgozó, bolti eladó, pizzafutár. Gyorsan elvégezhető tanfolyam a valutapénztáros. Nézelődj a Jófogáson és a Profession.hu oldalon!
2018. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%

"Gyárba szalagmunkásnak? Ne viccelj már első!"


Te miről beszélsz? Jövő szeptemberig keres munkát.

2018. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyíregyi vagyok :)

Ugyan egyetemre jártam, de nincs meg a diplomám, febrárban megyek nyelvvizsgázni, addig nekem is érettségim van. Én regisztrálva voltam a munkaügyi központba, ott ajánlottak egy szuper irodai állást. Nagyon szeretek ott dolgozni.

Esetleg regisztálhatsz oda. Szoktak tanfolyamokat is indítani amiért havonta fizetnek fix összeget.

Általában irodai munkákhoz is elég az érettségi, vagy telefonos munkákhoz, csak nem biztos szeretnél értékesíteni termékeket, Mehetsz diszpécsernek, vagy gyárba.

A nyíregyházi állások facebook csoportot is böngészheted.

24N

2018. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Mar nem er annyit az erettsegi mint regen, nem fog vele kenyelmes melot talalni. Ha nincsenek kapcsolataid akkor marad a gyar vagy amiket irtak a tobbiek.
2018. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Apukam egy sicipo gyarban dolgozik, szalagvezeto. De vajon a fent leirtak alapjan tudnek kezdeni ott valamit? Kb ennyi kapcsolatom van..

egyebkent koszonom a valaszokat!

2018. dec. 19. 18:45
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

Bármi.


Nem a végzettség számít hanem az ember.

2018. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!