Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lesz egy videóhívásos...

Ha lesz egy videóhívásos állásinterjúm de tök beteg vagyok, akkor mondjam nekik?

Figyelt kérdés
Mondjam hogy elnézést kérek, lehet dekoncentrált leszek mivel beteg vagyok, vagy próbáljak természetesen viselkedni?
2018. dec. 21. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mond le ha beteg vagy.
2018. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az nem gáz ha írok nekik a pár óra múlva kezdődő interjúval kapcsolatban hogy betegség miatt nem jó?

Már eleve áttettük mára, mivel amit korábban megadtak időpontot akkor vizsgáztam.

2018. dec. 21. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így a helyedben nem mondanám le, csak az elején közölném, hogy nem vagyok egész jól (ami videók keresztül eleve észrevehetö) és elöre elnézést kérnék az esetleges dekoncentráció miatt.
2018. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 21. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapbol att lett teve akkor semmikepp ne mond le. Azt fogjak hinni hogy nem erdekel az allas csak finoman akarod kozolni veluk. Az elejen elmondod hogy nem vagy a legjobb formadban, nem lesz problema
2018. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!