Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem szégyelli magát az ilyen...

Nem szégyelli magát az ilyen főnök?

Figyelt kérdés
Ha éppen rosszul indult a reggele, sokszor ba.zd megolva jön be. Nehezen nyugszik le. Ha elfogy valami látszik rajta fel tudna robbanni. Irodában üvöltözik, telóba is. Van hogy vagdalózik, belerúg dolgokba. Ha vmi nem tetszik neki akkor kiabál az alkalmazottakkal. Kivéve ha azok kiállnak magukért és annyit mondanak hogy ha folytatja akkor elmennek máshova. A kisebbséggel ( romákkal) úgy beszél mint a kutyával, sokszor előre eldönti rosszul fognak dolgozni, eszerint bánik velük és el is küldi őket. Emberszámba se veszi öket. Mindenkit elítél mielőtt beszélne velük akár pár szót. Általában nagy nyilvánosság előtt csinálja ezeket.
2018. dec. 21. 22:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát figyelj, az én főnököm abból, amit ígért, mikor fél évvel ezelőtt dolgozni kezdtem sofőrként annak 99%-a hazúgság volt. Próbálja magát a szememben kicsit feljebb tornázni, de az én szememben csak egy szaralak fog maradni így vagy úgy. A részletekbe belemehetnék, de nem fogok. Ő pedig értetlenkedik, hogy miért vagyok olyan közvetett vele szemben. :D Nem tudom, szerintem nem kell túlgondolni. Vannak patkány emberek, és rendes emberek is. A főnökök is csak emberek. Szóval ennyi a magyarázat.
2018. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen embereknek az élet vissza adja remélem! Sajnos nem fogsz tudni napirendre térni vele, mert elég nagy a mellénye nem fog lejebb adni a csipájából! Te pedig vagy megszokod vagy megszöksz! Az én főnököm is nagy puttonyall jár éselég gyökér tud lenni néha! Annyi, hogy ő nem rasszista!
2018. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem szégyelli magát. Kielégítő válasz, Balázska?
2018. dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért tűröd? Felállsz és otthagyod. Munkaerőhiány van, aki akar, az talál munkát.
2018. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az ilyen embereknek az élet vissza adja remélem!"

A remény hal meg először. Szerinted Mészáros Lölő bánkódik és visszakapja az élettől? Andersen halott! Ez nem egy mese! A világban az alkalmazkodó, a kitartó és a gerinctelen nyer. Nem pedig a szegény ember harmadik fia.


Egy átlag ember nem viselkedik így, ha jó dolga van. Valószínű okkal csinálja ezeket. Ha neked a viselkedése nem tetszik, akkor beszélgess el róla az okokról és ne őt, hanem a helyzetet ítéld meg.

2018. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(mondjuk ehhez kéne némi EQ, ami meg dolgozóknak nincs meg. Nemhiába ők az alkalmazottak és nem a pszihológusok.)
2018. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!