Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő munka?

Pályakezdő munka?

Figyelt kérdés

Pályakezdő dolgozó ember vagyok.

Könnyű fizikai munka, viszonylag jó kereset, 12órázás.

Eddig elvoltam igazából itthon, nem is érdekelt semmi...

De most ahol dolgozok a kollégák és a helyiség rendben van...De szivűgyileg nem szeretek bemenni, rendesen félek bemenni,

És ez az egész odájig fajult hogy már itthon is félek hogy menni kell munkába és 12órát le kell nyomni :////

Érettségim van+1OKJ


És igen... Olyan munkát akarok ami közel áll a szivemhez (OKJ-t elvégzek hogy ezzel is mutassam hogy majd elakarok innen menni)

De mivan akkor hogyha sehova nem vesznek fel azzal a szakmával amit OKJ-n szereztem és maradhatok itt 12órázni?:/

annyira rettegek ettől hogy teljesen kész vagyok...



2018. dec. 22. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt csak megint a lényeg maradt ki.

Mégis mi a probléma a mostani hellyel, miért nem szeretsz bejárni?

2018. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen...Őszintén szólva azért mert erősen Introvertált vagyok nem szeretek emberek között lenni

A probléma az hogy emberek között magányos vagyok amikor viszont egyedül vagyok akkor érzem szabadnak magam!

(12órán keresztül emberek között lenni nehéz, de viszont azt szeretem ha meg kell szólitani valakit és kész vagy köszönés csak utánna ne lássam)


(Egyetem,Főiskolám nincsen és én igazából azt gondolom hogy lehet hogy meglenne de hosszútávon ugyan ez lenne lehet hogy ülnék meg minden de nem szoktám meg az emberi légkört, túlságosan idegörlő nekem)

2018. dec. 22. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el teherautó-sofőrnek! Vagy keress olyan gyári munkát, ahol 8 órás műszakok vannak!
2018. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem én is magam, megtanulom a nyelvet és kamionosnak megyek.
2018. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!