Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti olyannal találkoztatok már...

Ti olyannal találkoztatok már hogy egy munkahelyen nem voltak meg a feltételek a munkavégzéshez?

Figyelt kérdés

Mondjuk tegyük fel valaki állást keres. És csak ilyen egyszerű munkára vennék fel az illetőt, fizetés is kevés lenne.


De a kérdésem az lenne ha mondjuk a munkavégzéshez sincsenek meg a feltételek akkor mi van? Ilyennel találkozott már valaki?


2018. dec. 23. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Az összes mhnkahelyem ilyen volt a mostani is ilyen, de mar felatalatam magam ugyh. nem idegeskedem rajta ha valami nincs dolgozok abból ami van és kész ...
2018. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom pontosan, milyen feltételekre gondolsz, de szerintem ez itthon manapság igencsak gyakori.Nézd meg, hány melóhelyen nincsenek meg anormális, emberi feltételei annak, hogy adolgozó rendezett körülmények között pihenjen, ebédeljen , vagy menjen ki a mosdóba a szünetekben? Sok munkahely csak kifelé mutat valahogy, ha beljebb mész, egy disznóól szintjén találod magad.De ennél is bosszantóbb, mikor az elvárás természetesen megvan, csak a munkaeszközök nincsenek.Személyesen akkor találkoztam ilyennel, mikor egy vendéglátó egységet takarítottam.A porszívótól kezdve a portörlő rongyokig mindent nekem kellett összehordano, hogy takarítani tudjak, mert vízen kívül más nem volt.De legyen minden csillogó! Hát, nem sokáig csináltam, elmondhatom.
2018. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok példát tudnák mesélni például a régi rendszer TSZ-éből is. Volt egy traktor ami éppen nem volt a mezőn, de teljesen hibás fékkel. A főnök megmondta hogy nem érdekli, az akkut ki kell vele vinni az öntöző szivattyúhoz a mezőre. Gondolhatod milyen volt, a gázra reagált de a fékre nem. Oda érve kiderült hogy a kormány összekötő rúdjából is hiányzik a csavar, ezért hiába tekerem a kormányt ezerrel, a traktor "önfejűen" a folyó irányába halad, mint ami le akarja hűteni magát. Szerencsére nem történt baj.

Vagy hegeszteni kellett a száraz széna felett az istállóban, de úgy hogy a telephely még porral oltót nem látott, tehát nem volt. Ha begyulladt akkor vödör vízzel eloltottuk. Ha meg a kabátom gyulladt be a zsebembe eső szikrától, akkor engem oltott el a munkatársam.

Ezen kívül még sok más hajmeresztő hiányosság volt. Vagy egyik traktornak meg volt repedve a hátsó kerékagya ami a kereket tartotta. A főnökség mégis utasította a dolgozót hogy folytassa a munkát. Majd amikor a mázsaházhoz ért a traktor, a hátsó kerék kitört és be akart gurulni a csukott ajtón de nem fért be, a traktor meg nekidőlt az épületnek. Még szerencse hogy nem közúton esett ki neki.

2018. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze...elavult,rosszul működő számítógép ami lefagyott,szakadozó internet kapcsolat.Nem volt biztonsági ember.A kis főnök meglopta a céget...
2018. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy találkoztam-e? Minden nap találkozok vele a munkahelyemen. :D Tudnék mesélni...
2018. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akadnak ilyenek.


Például mikor úgy kezdődik az egész, hogy saját telefonomat, laptopomat kell használni. Vagy ha kapsz valamit abban sincs köszönet, mert lepukkant régi szar.


Például nekem nem árt ha erős a gép és még tud nyitni tervrajzokat. Vagy van 2 nagy monitor nézni őket. Vagy van jó hálózat amin elérem a szervert, vagy csak gyorsan tudok sokat nyomtatni.


Van hogy csak sima asztali nyomtató van amit feldughat magának az ember.


Vagy az is jó mikor a fénycsövek pislognak egész nap a túlterhelt hálózat miatt és nap végén már a feje fáj az embernek hónap végén pedig romlott a szeme egy dioptriát.

2018. dec. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem ilyen nem volt soha. lehet, csak jó helyeken dolgoztam.
2018. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kb 15 éve jelentkeztem a media marktba raktárosnak.

aztán a nap folyamán dolgozva a raktárban,több éves raktári tapasztalattal úgy ítéltem meg,hogy kb életveszélyes ami ott ment.

nem voltak raktári polcok és mondjuk 5 mosógép volt egymás tetejére rakva sorokon keresztül.

vagyis ha valaki véletlenül meglöki a sort és állnak a másik oldalán,akkor annak annyi.

a másik,ha valaki megveszi a mosógépet és mondjuk az alsót,akkor a fölső 4et le kell pakolni a polcok hiánya miatt.

nem maradtam ott,mert dőlt már rám doboz.

2018. dec. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!