Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy egy cég ami munkaerőhiánnyal küzd, válogat hogy melyik ember jó és melyik nem?

Figyelt kérdés
Adva van egy cég, ami nem igazán talál embert. Mondjuk ilyen meg olyan szakember már évek óta kellene, de nincs. Na és a lényeg ha meg van jelentkező, aki jó lenne szakmailag , azok között meg válogat a cég, valamiért mégse jó, egyéb okok miatt, el kell küldeni, stb. Vélemények?
2018. dec. 24. 07:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az ő dolguk. Ha nem kell, hát nem kell.

Mindenkinek más a normális.

2018. dec. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De nem vicces?


Hogy évek óta nincs ember, ha meg lennének jelentkezők azok meg egyéb okok miatt nem kellenek, azok között meg válogat a cég.

2018. dec. 24. 08:01
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem vicces és az sem vicces hogy trollként évek óta naponta hülye unalmas kérdéseket irogatsz ki
2018. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem troll kérdés, mert nálunk is ez van.


Nincs ember, szabadnapokon is behivnak dolgozni minket. Ma is dolgozok, mert nincs ember (juhé!).


Ha elvétve akad olyan bátor ember, aki beadja hozzánk az önéletrajzát, itt is válogatnak.


A dolgozók elégedetlenek és türelmetlenek, mert 3 ember munkáját csináljuk egy nap, de felvenni nem akarnak senkit.

2018. dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha jogos dolgok miatt válogat, az rendben van. Attól, hogy hiány van, a sz...t nem kell elfogadni, mert azzal csak veszítenek hosszú távon. Pl. ha azzal jön egy jelölt, hogy "ja, de amúgy van egy ovis/sulis gyerekem, és ha hívnak, azonnal mennem kell" - egy olyan munkahelyen, ahol nem megoldható a törzsidő vagy a csúsztatás, és határidős munkák vannak... necces. Vagy aki csak home office-ban vállalna olyan munkát, amihez fontos a személyes fizikai kapcsolattartás.
2018. dec. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem vitces.
2018. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Még a betanitott munkàknàl is igy vàlogatnak. Odamegyek mondom minden jò mindent vàllallok aztàn nem vesznek fel. 1-2 nap múlva meg megint ott a neten a hírdetésük betanitott munkàst keresünk azonnali kezdéssel. Nevetséges. Milyen embee kell ezeknek akkor?? Örüljenek ha valaki odamegy és hajlandó nekik dolgozni. Ismerösök is erre panaszkodnak. Én màr valami sajàt vàllallkozàson agyalok de elég szr helyen lakom nem tudom mivel lehetne itt foglalkozni. Nem fogok könyörögni azért a szr betanitott munkàért ha nem kell a munkaerö oké de akkor ne sirjon a szàjuk hogy itt nem lehet embert talàlni.
2018. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

#4

Ha ilyen bajotok van, akkor hagyjátok ott. Persze, hogy kihasznál, ha birkák vagytok.

2018. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#7

El lehet menni az országból, ha nem tetszik az élet. Nyitva a határ.

2018. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8


Pont azért használnak ki, mert kevés ilyen munka/szakember van.


Én is 1 évig folyamatosan kerestem mire megtalaltam ezt a helyet s mire meguresedett egy pozíció.


A többiek is már mondták, hogy "most pedig írunk egy névtelen levelet a vezetőségnek!". Azóta is írjuk.

2018. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!