Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen kerdesekre lehet...

Milyen kerdesekre lehet szamitani arufeltolto, pultos, elado allasinterjukon?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Miert ehhez kell valamit tudni? Azert pakolni meg egy gyerek is tud :D
2018. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ja én se gondoltam túl nehéz kérdésekre de kb. olyan volt mintha a NASAhoz készültem volna..
2018. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
A pultos részéről tudok nyilatkozni, mert az vagyok. Jó, mellette üzletvezető helyettes is. Szóval a kérdés, amikre azért érdemes rákészülni, hogy hogyan kezelsz egy részeg, agresszív vendéget. Hogyan közelíted meg pl gáz spray-vel, hogyan keríted a földre, ha támad, hogyan zavarod ki. tesztelik a matek tudásod, a türelmedet és persze fontos, hogy kipihenten és normálisan jelenj meg az interjún. Figyelik a testbeszédedet, azt, hogy pösze vagy e, és az arcmimikádat.
2018. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hàny éves vagy,van-e gyereked? Van-e érettségid?

Ezeket mindegyik megkérdezi,holott nem lenne szabad.De mindenható munkàltatóékra természetesen nem vonatkoznak szabàlyok.Az érettségit is megkérdezik.Olyan szakmànàl is,ahovà nem kellene.Esetleg hogy van-e gyakorlatod.Àltalàban ez az egyetlen normàlis és logikus kérdés.

2018. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!