Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mennyire vagytok közeli...

Ti mennyire vagytok közeli viszonyban a főnökötökkel és a kollégáitokkal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. mennyit beszélgettek nem-munka ügyben, összejártok-e munkán kívül, megy-e a rihi-röhi, vagy inkább távolságtartóak vagytok velük?
2018. dec. 29. 21:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire, erre nincs szüksègem.
2018. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A velem egy szinten lévő és alacsonyabb beosztású emberekkel nagyon közvetlen, kellemes a viszony. Nem járok össze velük munkahelyen kívül, mert nagyon kevés a szabadidőm (tanulok munka mellett), de ők egymás között sok programot szerveznek. A vezetőség eléggé sunyi, ezért én inkább visszafogottan kommunikálok velük.
2018. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha nem titok, akkor leírnátok, hogy hol dolgoztok, nem konkrét cégnevet, csak milyen jellegű a cég.
2018. dec. 29. 21:59
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én jóban vagyok, vagy legalábbis igyekszem jóban lenni mindenkivel. Akár "felettem lévő" ember akár mellettem, akár "alattam". Mindenkivel ugyanúgy próbálok kijönni. Van akivel sikerül, van akivel nem.


Nálunk vannak közös kajálások, ebéd, ilyesmi. Mivel szeretek túrázni, kerékpározni, így volt aki hívott is, volt aki invitált, hogy ha feléjük járok akkor ugorjak be, vagy megszállhatok náluk.

2018. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#3 Sima beosztott szakorvos (= nem főorvos) vagyok egy egyetemi klinikán Németországban, és matematikushallgató levelezőn (#2 voltam).
2018. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én most váltottam munkahelyet 2 hete, úgyhogy még nem sok viszonyom van a kollégáimmal.


Viszont elötte 3 hónapot dolgoztam egy élelmiszeripari gyárban, mint minőségellenőr. A közvetlen kollégáimmal nem volt túl jó a viszonyom, némelyik fiatalabb volt nálam és iszonyú dedósok voltak, az idősebbek savanyúak és folyton csak rosszindulatúan pletykáltak. Viszont a gyári munkásokkal jóban voltam. Ugye minden róában kellett futnom a köröket ellenőrzni, sokat beszélgettem velük, h.lyéskedtünk is. 1-2 emberrel tartom is a kapcsolatot faceboo-on, mert utána másik műszakba kerültünk (pontosabban én) és személyesen nem találkoztam velük.


Elötte 1 évet dolgoztam egy webshopnál, aminek volt egy mintaboltja is. Ott utáltam lenni. 3-an voltunk, a főnök, egy magát webfejlesztőnek gondoló hisztis srác és én. A főnök csak a termkekről tudott beszélgetni meg a fociról és a tippmixről. A webfejlesztő meg emmiről, mert nem szereti az embereket, ezt hajtogatta egész nap. Ha bejött vki a boltba, elkezdett sóhajtozni. Ha kiment a vevő, akkor meg osztotta, h milyen nyomorék bla bla.

2018. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%

idefigyelj. éveket dolgoztam egy helyen és sok emberrel kezdetben hűdejóhaver voltam, ki is használtak rendesen.

Azt a sok álnok mocskos patkányt aki ott volt...


Na új helyem van és itt a nulladik percben megfogadtam!!


Senkivel nem beszélek 1 szótse csak munkáról és csak ha muszáj.

Senkivel semmit!! Nem haverkodunk nem beszélünk lóf***asz a valagába az összesnek.


Ennyit tudok mondani. Csak ráfázni lehet.

Inkább mosolyszünet örökké.

Munkám elvégzem és mindenki kapja be.

2018. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

És ha valaki nagyon erőlteti a jópofizást, mondjuk odamegy, hogy "Mi újság, mit kaptál karácsonyra, sorold fel"? akkor hogy pattintod le?

(bocsi, hogy szétoffolom a saját kérdésem :D

2018. dec. 29. 23:11
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

hidd el teljesen elképzelhetetlen hogy valaki ilyen kérdéssel jöjjön ide hozzám.

már a kisugárzásom oylan hogy garantáltan hozzám ilyennel senki se jön.

De ha jönne simám megklrdezném hogy nincs dolgod??

simán.

Gondol amit akar.

2018. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem barátkoztam senkivel utóbbi munkahelyemen, épp abból az okból kifolyólag, amit írtál. Viszont ezért elbocsátottak, mert "nemsikerült beilleszkedni" hozzájuk.
2018. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!