Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanuljak tovább vagy dolgozzak...

Tanuljak tovább vagy dolgozzak? (lent)

Figyelt kérdés

Szakmai gyakorlatomat töltöm jelenleg (BA-n), és eredetileg arról volt szó, hogy hosszabb távon is maradnék. Különösebb bajom nincs is a céggel, de folyamatosan azt érzem, hogy sokkal többre lennék alkalmas, mint amit ott végzek. Kis cégről van szó, úgyhogy felfelé lépni hosszú távon sem könnyű. Ráadásul nagyon messze van onnan, ahol lakom, és belőlem a koránkelés egyébként is sokat kivesz.

Mehetnék helyette mesterre vagy másik munkahelyre. Az előbbivel az a bajom, hogy egyébként is a szüleimmel lakom, ha továbbtanulnék (legalábbis azelőtt, hogy felhalmoznék valamennyit), még nehezebben tudnék függetlenedni. Egyébként sem hiszem, hogy szerencsés volna, ha utána 24-25 évesen csak ez a 4 hónap érdemi munkatapasztalatom lenne. Mehetnék még esetleg máshová dolgozni, de mivel ez az első munkahelyem, félek attól, hogy csak illúzió, hogy máshol jobb lenne.

Ki hogyan döntött hasonló helyzetben? Köszönöm, ha segítetek :)


2019. jan. 1. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz.
2019. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz és mellette tanulj levelezőn.
2019. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jártam főiskolára.


Véleményem szerint a magyar oktatás az olyan "vicces", finoman fogalmazva, olyan szürreális.


Szal mindenképp szabadulnék onnan, és keresni egy céget ahol jó a fizetés, plusz a többi kollégád is dolgozik, nem csak te, stb, ilyenek.


Nehéz, nehéz.

2019. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy évet tűrj ki, egy év munkatapasztalat már egészen másként hangzik. Ráadásul augusztus végén, ill. szeptemberben sokkal könnyebb váltani. Ha tudsz, utána menj mesterre, esetleg dolgozz mellette részmunkaidőben. Szerintem.
2019. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!