Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmentem állásinterjúra és...

Elmentem állásinterjúra és ott se maradtam hanem sarkon fordultam a többi jelölt miatt-csinálttaok már ilyet?

Figyelt kérdés

Állást keresek szórom az életrajzomat bele a világba.

Felhívtak telefonon egy helyről hogy nagyon tetszett az életrajzom és menjek be interjúra. Időpont adott oké megyek.

Odamegyek és ott vár még 5 csóka mint kiderült ugyanerre az állásra hívták be őket.

Végignéztem rajtuk (nem beszéltem vbelük egy szót se) és sarkon fordultam.

Ezek mellett (kikent kifent libák) én labdába nem rúgok. Ha a cégnek ez a khm típus kell (esze semmi de jól néz ki) akkor én oda minek kellek.


Ti csináltatok már ilyet? hogy behívtak interjúra és be se mentetek hanem még a nulladik lépcsőben elhúztatok?


2019. jan. 2. 11:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Nagy butaságot csináltál. Honnan tudod, milyen típus kell a cégnek? Talán pont te lettél volna a befutó, mert nem úgy nézel ki.
2019. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a cégnek ez a khm típus kell (esze semmi de jól néz ki) akkor én oda minek kellek."


Hát az egyáltalán nem biztos, hiszen ők is interjúra vártak aminek a végén derül ki hogy kit vesznek fel.

Ez alapján inkább te tűnsz ilyen "esze semmi"-nek.

2019. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%

Öszintén szólva vagy téged IS a kinézeted miatt hívtak be, vgagy öket IS az eszükért!

De a reakciód alapján eléggé kevés eszed van, ha emiatt elszalajtasz egy jó munkalehetöséget.

Normális ember elöször megpróbálja és nem itélkezik, föleg így nem, hogy nem is a céggel van bajod, hanem a cégtöl független emberek kinézetével!

2019. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
98%
A munkahely ezzel csak nyert, mert az értelmesebbek nem mentek szó nélkül haza!
2019. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Butaságot csináltál. A munkában mindegy a kinézet, persze ilyenkor mindenki kinyalja magát, de emiatt feladni... Ilyenkor szerinted mit gondol rólad az interjútartó? Hogy arra se vagy képes, hogy lemondd az interjút, nem is akarsz ott dolgozni.

Több önbizalmat!

2019. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
maradni kellett volna
2019. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Most ferfiak, vagy nok voltak ott? Elobb azt irod, hogy "5 csoka", aztan, hogy "kikent libak". Nem vagyok egy szleng tudor, de elobbi ferfiakra utal, utobbi nokre.

A valasz pedig, nem, nem csinaltam ilyet. Elofordult, hogy nekem nem tetszett a hely, de ha mar behivtak, megtiszteltem oket azzal, hogy vegig ulom, az elso benyomas meg sok esetben ugyis valtozik. Felejuk ez bunkosag volt, magad fele meg onbizalomhiany lehet.

2019. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagy butaság volt.

Nem tudhattad, hogy ők milyen életrajzot adtak be, ahogyan azt sem, hogy mennyi esélyed van ellenük. Egyszerűen megijedtél a konkurenciától.

Ha ezt így folytatod még jó sokáig biztos nem lesz állásod.

2019. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
50%

Nekem inkább olyanok voltak, hogy félbe szakadt az interjú, és le kellett lépnem.


Tehát el se köszöntünk, lépés, tipli.


Ja meg legutóbb, telefonba mondják hogy mennyi a pénz, nettó.


Na megláttak, mondja a fickó: az nem nettó hanem bruttó.


Mondom neki: ennyit rólatok.

2019. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%

"Nem vagyok egy szleng tudor, de elobbi ferfiakra utal, utobbi nokre."


Hagyd rá. Újabb kamu munkaügyi kérdés.

2019. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!