Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kiközösítve érzem magam, néha...

Kiközösítve érzem magam, néha bántanak. Ez miatt van értelme váltani vagy hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Olyan munkaköröm van, ahol alapvetően nem sok időnk jut egymással beszélgetni. Mindenkivel kedves, tisztelettudó, közvetlen vagyok, habár nem fecsegem ki a magánéletem minden percét. Mégis a legtöbbször úgy érzem, hogy a körön kívül állok, 5 év után sem fogadnak be a már kialakult baráti társaságok. Inkább csak úgy csapódok.


Az kifejezetten rosszul esik, hogy néhányan lenéznek vagy ha már felmerül egy probléma, akkor rögtön a torkomnak esnek minősíthetetlen stílusban, mert én semmit sem tudok, nézzek magamra "csak" 27 éves vagyok!



Másnak is van ilyen problémája? A mindennapok során egyébként elvagyok, de nem érzem magam túl jól. Egy kollégámmal szoros a viszony.



2019. jan. 2. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kereshetsz más munkahelyet, nem árt, ha az ember jól is érzi magát munka közben. Addig ne mondj fel, amíg nincs megfelelő másik.
2019. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az előző munkahelyem volt ilyen. Idősebb 45-50 éves kollégák jól kibeszéltek miért nincs barátom,akkor voltam 25,aztán az egyik akivel még jóban is voltam, még magyarázta ez az alapvető bajom. Inkább munkahelyet váltottam, annyira megkönnyebbülés volt. Több fizut is kaptam, sokkal jobb környezetbe kerültem. Utólag is nagyon jó döntés volt.
2019. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!