Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyári munka az, hogy működik?

A gyári munka az, hogy működik?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 23:14
1 2
 1/15 Hasty ***** válasza:
74%
Általában több műszakos beosztás van. Délelőtt-delutan. Ha délelőttös vagy akkor reggel 6-2ig tart a munkaidod, ha délutános akkor 14:00tol 22:00ig plusz mínusz 30 perc. (Valahol 6:30kor kezdenek és így tolódik az osszes) vannak helyek ahol éjszakai műszak is van. Kb este 10re kell bent legyél és hajnali hatkor végzel. A beosztasokat amúgy heti lebontasban képzeld (1het délelőtt 1het délután). Rohadt nagy szívás! Nekem nem jött be a gyári élet. Sok csodtomeg dolgozik ilyen helyeken. Ajánlom hogy szemelyeset ne osszal meg senkivel! Olyanok mint az általános iskolában, keverik a ....! Nem tudom mit irhatnek le. Miért akarsz gyárban dolgozni? Tényleg nem jó!
2019. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szopol heti 60 órában.
2019. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát.... Esti tagozatra járok és szeretnék közbe melózni. De az összes ismerősöm azt mondta, hogy szar. Gondoltam megkérdem itt is. XD nem hazudtak.
2019. jan. 2. 23:59
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
A diákoknak még xarabb, mert relatíve többet keresnek és az ott dolgozók ezt nagyon tudják támadni
2019. jan. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 TJózsef válasza:
42%
Milliók dolgoztak, dolgoznak ilyen munkarendben. Ha nincs semmi különös képzettséged, és pénzt akarsz keresni a tanulás mellett, akkor meg kell barátkozni a gondolattal, hogy nem sétagalopp ugyan, de más is kibírja. Némi keresgéléssel lehet elviselhetőbb változatot is találni. Ha pedig ilyen úton akarsz tapasztalatokat szerezni, akkor nehezen jön össze.
2019. jan. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
4: Holott ennek a támadásnak semmi értelme nincs, hiszen egy diák nem dolgozik heti öt napot, csak kettőt-hármat. Tehát hiába több a kézhez kapott nettó órabére, ha a normál dolgozik havi fizuja így is magasabb. De azért irígyek rájuk. Inkább az életkoruk miatt szerintem.
2019. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
dolgozik=dolgozók
2019. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NagyGabi5150 válasza:
60%
Pont mint a szex. Állandóan szopatnak és baszogatnak, fizetni meg úgy basznak.
2019. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A Tengerész ***** válasza:
71%
Én estin végeztem, annakidején még volt ilyen egyetemi szinten is. Nem a melóval volt baj, hanem hogy állandóan elaludtam az előadáson. Előadó monoton hangon beszél, a fénycsővilágítás zümmög a fejem felett, hopp már alszom is. Borzasztó volt, még 50 év távlatából is érzem. De ha jól tudom, ma már az esti, nem olyan hogy naponta be kell járni, szóval akár működhet is. Végülis nem haltam bele, még úgy is mérnök lettem, még éveket se halasztottam közben, igaz akkor még nem is lehetett.
2019. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nálunk az esti az úgy működik, hogy heti2x kell csak bejarni. De ha 1honapba csak 1x mész be az se gáz. Ezért gondolkoztam a gyári melon.
2019. jan. 5. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!