Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért változott a főnök...

Miért változott a főnök hozzáállása hozzám azóta hogy másodállásom is van? Nem teszik neki hogy nem csak tőle függök?

Figyelt kérdés

Kis pszichologizálás.

Lett egy másodállásom. Ami nagyon jó mert időben jóval kevesebb mint a főállás mégis pénzben ha nem is anyni de majdem annyi mint a fő.


Ezt a főnök is tudja és amióta megvan a másodmeló elégé pokróc módon áll hozzám.

Vajon az lehet a háttérben hogy a főnök azt szereti ha az emberei tőle teljesen függenek, mertt tőle függ a megélhetésük?

És amint bejön a képbe egy másodállás és már nem tőle függük kizárólag sőt voltaképp ugyaannyit kapok ott mint itt-így már benne van a pakliban hogy maholnap akár felállok és átmegyek oda az új helyre fullba-ez így már nem tetszik neki?

Mert nem tőle függök nem vagyok neki kiszolgáltatva tudja azt is hogy régen beszólt és meg nyeltem és kussoltam, míg ha most beszól benne van a pakliban hogy felállok és másnap mér nem jövök?

És ez így mrá nem baba neki?

Ez van a háttérben?


2019. jan. 3. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Voltam főnökként ilyen szituban. És engem is zavart, mert tudtam, hogy bármikor leléphet a beosztott, és a munkájára sem figyel már annyira, mert miért is tenné?
2019. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szántóvető ***** válasza:
valószínű,éppen ezért te is így állj hozzá.pl veregesd hátba meg ilyenek,hadd lássa hogy nem tartasz tőle.
2019. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez szerintem sem a "függéssel", hanem az elhivatottsággal függ össze. Nekem tanárom is volt, aki halálra szivatta azt az évfolyamtársam, akiről tudta, hogy második szakot is felvett egy másik egyetemen (nem a korábban elkezdett szak kiegészítésének, hanem egy teljesen mást), mert azt mondta, "egy fenékkel nem lehet két lovat megülni", és ha a diák nem elég elhivatott a leendő hivatása iránt, akkor ő miért adja bele szívét-lelkét az oktatásába.

Egy főnök meg nyilván úgy érzi, egy másodállás az elégedetlenség jele, ami azt a veszélyt jelzi, hogy az illető bármikor felmondhat (akár a másodállás akár egy teljesen új lehetőség kedvéért).

2019. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Egy főnök meg nyilván úgy érzi, egy másodállás az elégedetlenség jele, ami azt a veszélyt jelzi, h“


Hát azt nagyon hól érzi! uis nem sztahanovista vagyok csak nem bírok kijönni a nettó 100ból amit a nagy főnök fizetésnek gondol.

De erre van egy nagyon egyszerű megoldás: fizessen olyan bért hogy ne kelljen másodállásban bohóckodnom.

Ja azt már nem. Hát akkor meg tűrje el.

És persze fogja vissza a megjegyzéseit mert ha tényleg átvennének az új helyre fullba akkor másnap már ide be se mennék. Benne van a pakliban.

Már nem kell az éhhaláltól félnem ha ez a hely kiesik, ezt ő is tudja.



"bármikor felmondhat"


Manapság bárki bármikor felmondhat midnen bokorban állás van főleg ha az ember ilyne minimálszaros heylen van iylet tényleg találni bárhol.

2019. jan. 3. 12:02
 5/12 A kérdező kommentje:

"Nekem tanárom is volt, aki halálra szivatta az"


Az illető tanárt megvártam volna egyik előadás után és elmagyaráztam volna neki merre lakik az úristen erre csak ennyit mondok.

2019. jan. 3. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha ekkora arcod van, akkor hajrá! Mondj fel, és képeld fel a főnököd! Ha meg nem, akkor kussolj, és örülj, hogy van melód!
2019. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ebben a cipőben én úgy oldottam meg a főn9ök beszólásait hogy egyik nap megkaptam a fizetésemet és másnap elfelejtettem bemenni.

Szopjon sort a főnök az ilyen helyen.

2019. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3 tökéletesen megfogalmazta.

De ha ennyire rossz, akkor ott kell hagyni mindenképpen

2019. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

az engem is érdekelne hogy ebbe a vázolt szituban a főnökökben fel se merül hogymégis miért vállal az ember másodállást?

jókedvében vagy azért mert a szar pénzből nem lehet megélni?

2019. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.-nek.


1. vagyok.


Nálunk az akkori alapfizuk olyan 300-600 körül mozogtak. És nem én, hanem a cég szabta meg. Ha ennyi valakinek nem elég, annak ott az ajtó! Én így álltam hozzá!

2019. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!