Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap kezdek egy gyárba....

Holnap kezdek egy gyárba. Miket vigyek enni?

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok ami kell egy gyári munkásnak?

Kaja innivalón kivül?


2019. jan. 3. 18:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes cipő, ha nem kötelező a munkavédelmi. Nen írtad a munkakört és hogy milyen gyár. Így nehéz válaszolni.
2019. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
Zsíros kenyeret, vagy szalonnát hagymával.
2019. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A cucc megvan. Ételekre gondolok hogy kekszet vsgy nasit vagy fott ételt?
2019. jan. 3. 18:06
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Főtt ételt szoktak, vagy szedvicset.
2019. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Hány éves vagy? Mert szerintem már egy általános iskolás is képes meghatározni a napi étrendjét...
2019. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Lesz rá lehetőség, hogy megmelegítsd magadnak a főtt ételt, amit mondjuk otthonról viszel? Lesz rá lehetőség, hogy ott helyben elkészíts magadnak valami gyorskaját? Ilyeneket próbálj majd felmérni minél előbb, akkor szépen lassan kialakul. Figyeld majd meg, hogy a többiek hogy csinálják. Lehet az is, hogy van ott helyben valami kajálási lehetőség (akár csak egy büfé, akár valami olyan étkezde, ahol főtt ételt is vehetsz), és akkor nem gond, csak legyen nálad pénz. Esetleg futárcégtől is rendelhetsz. Majd kiderül, ne izgulj. Az első nap fura csak, aztán majd látod, hogy a többiek hogyan tartják magukat életben. :)
2019. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Szendvicset ha szerencséd van lesz időd megenni
2019. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Metionin ***** válasza:
Hát az attól függ, van hűtő, mikró és elég idő kivárni a sort a mikrónál + megenni? Ha van lehetőség akkor vigyél főtt kaját, ha nincs akkor szendvicset vagy amit gyorsan össze tudsz rakni. Ha van időd nassolni, akkor vihetsz kekszet is vagy rágcsálnivalót. Vagy 3 az egyben kávét, energiaitalt ha szereted az ilyesmit.
2019. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Metionin ***** válasza:
Ja meg bögre/evőeszköz, ilyesmi ha kell.
2019. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ha netán a 12 órás műszak alatt még a nagy wc-zés is rád jön akkor ne is álmodj róla hogy amellett még enni is lesz időd :D

Nekem volt hogy a wc-n ülve tömtem a szendvicset de sajnos úgy sem lettem kész 10 perc alatt amíg tartott a szünet.

2019. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!