Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnád a munkát ilyen...

Elvállalnád a munkát ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Nem kamu a kérdés, 3 hónapot dolgoztam a cégnek, de fel kellett mondjak, úgy éreztem, éveket öregedtem ezidő alatt, és semmi életem nincs.

A munka, hogy eladóként dolgozol egy nagyobb üzletben, ami egy adott dologra szakosodik, de nem sok vásárlótok van, legyen 10-15 a napi átlag vevő a részlegeden.

Amikor nincs senki, akkor az a dolgod, hogy fel-alá sétálj, igazgasd a holmikat a polcon, hogy szebben álljanak, heti egyszer segítesz árut pakolni.

Naponta 10 órát dolgozol, vasárnap szünet minden héten, ill egy nap hétköznap, minden héten másik. Ha az az egy nap véletlen ünnepre esik, hát, azon a héten nem intézel épp semmit.

Reggel 10kor kezdesz és 20kor végzel. De mivel messze van a hely, 6.40kor indulsz és 23.00-ra érsz haza.

Nem tarthatsz magadnál telefont munkaidőben (kikapcsolva se), és nem ülhetsz le. A részlegeden beszélgethetsz a munkatársaiddal (már ha vannak, vagy épp bent vannak), más részlegbeliekkel nem.


2019. jan. 4. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha közelebb lenne, még nem lenne olyan durva, de így napi 17 órád megy el. Az 2 nap munkaidő, 1 nap alatt.

Én keresnék mást.

2019. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szín alatt nem vállalnék el olyan melót, ahol nem lehet leülni. Egyszer ajánlottak egy ilyet, azonnal határozottan közöltem, hogy nem. A pali ott hápogott. Hát kapja be, nem vagyok én ló.
2019. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. A nem lehet nálad telefon még csak-csak elfogadható (van az a pénz), de hogy nem ülhetsz le, miközben óránként van 1 vevő, aki után rendet kell csak raknod? Na ne már.
2019. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha leulhetnek es nyomkodhatom a telefont, akkor is marha sok a 3-3 ora utazas. Nincs az a penz.
2019. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt! Nem vagyok állat!!!
2019. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem.
2019. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem.....mert a szervezetem igényli a min 7 órás alvást, ami ilyen körülmények között kb azt jelentené hogy hazaérnék, zuhany, másnapra kaja készítés, és semmi másra nem lenne időm.

Amúgy az alap munkabeosztási időd sem a legjobb.

De itt a legnagyobb baj az hogy 6 órád megy el a közlekedéssel.

Plusz hátrány hogy unalmas. Az unalom számomra rosszabb mint a munka.

2019. jan. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy elmondtál, bele sem kellett volna kezdeni, legfeljebb csak elrettentésnek...

Van egy határ, az pedig a pihenés. Te nem pihentél semmi. Ha lett volna családod, gyerek, házastárs, ki tudja, mi lenne velük - is. Így "csak" magadat, a szervezetedet hoztad igen nehéz helyzetbe.

A le nem ülést el tudom fogadni, dolgoztam könyvesboltban, ott sem ücsörögtem. De folyton voltak vevőink. A telefon sem érdekes, de így, hogy alig van vki... Én már unalom miatt mondtam fel, egy cégnél voltam irodai dolgozó, fél órás buszozással. Mit adtatok el?

2019. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehogy már kb 5 órát legyél otthon naponta? Ilyen nincs
2019. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!