Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezért nézték prostinak?

Ezért nézték prostinak?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen én koordinálom a takarítókat. Jött egy nő aki csinosan volt felöltözve. Kicsit feltűnő volt, mert rózsaszín volt a ruhája. Egyébként melegítőben volt. Amúgy nem igénytelen. A főnököm ahogy az ablakon keresztül meglátta leprostizta. Pár órával később oda jött, az a nő a város prostisorán dolgozott 10 évig. Ő tudja, régen látta. Ebben biztos. De ne mondjam el senkinek. Amúgy a fönököm nagyon ítèlkező típus. A többieket nem érdekelte ahogyan kinéz, kivéve még egy aki szintén ezt állította róla. Baratságos a nő. Mindenkivel normális. Na nem ez a lényeg. De külső alapján így megítélni valakit? Máskor is jött oda egy hölgy. Ő is csinos volt. Őt is leprostizta a főnököm. Vele végül az egyik munkatársam össze jött, járnak. Normális munkahelyei voltak ezelőtt. Ha vki igénytelenül jött, azt nem szólta meg. Jóban vagyok velük. Ha meg vkinek esetleg a múltban volt vmi köze a prostitúcióhoz ( ha volt) miért kell ezzel foglalkozni?
2019. jan. 5. 08:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy az egyik nő hozta a párját takarítani. Ő róla a főnököm azt állította hogy a barátnőjét futtatta. Na ezen már kiakadtam. :D
2019. jan. 5. 08:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyanús, hogy a főnököd minden ku.rvát és s.tricit ismer a városban. 😁
2019. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az hogy ítélkezik és emberekről kitalál dolgokat csak mert kinéznek valahogy.
2019. jan. 5. 08:24
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy volt dolga vele a főnöködnek.

Különben igen jellemző szerelés a neonsárga, neonrózsaszín melegítő náluk.

2019. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is nagyon gyanús ez a főnök...
2019. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Legközelebb kérdezd meg a főnököd: "Magának mindig a prostikon jár az esze?"
2019. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a főnöködnek dolga nem volt prostihoz. Ítélkezik rózsaszín ruha miatt? Persze aki felvesz ilyen színű ruhát, meg csinin öltözik az tuti prosti. Nagyon alacsony lehet az értelmi intelligenciája. Meg nem elfogadó. Nekem is vannak pink ruháim, de nem álltam a "soron" sose. Sokszor azok voltak vagy még mindig prostik akikből az ember ki sem nézné.
2019. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
Inkább csak irigy pöts az a "főnök " .
2019. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!