Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 év alatt 17 állás és csak a...

8 év alatt 17 állás és csak a fontosabbak vannak leírva? Önéletrajzban volt

Figyelt kérdés

Ti mit gondolnátok erről a fickóról? raktárosi melóra adja be a pályázatot, és leírja az életrajzában hogy 8 éve érettségizett ezalatt 17 !!! munkahelye volt (felsorolva tételesen) majd odaírja de csak a fontosabbakat írta le.....


vagyis átlag 5,6 hónapot töltött egy helyen ha csak a khm „fontosabbakat nézzük“....

Mit gondoltok egy ilyen fickóról?


2019. jan. 5. 21:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Első gondolatom, hogy felesleges felvenni.
2019. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 acelsziv ***** válasza:
83%
Vándormadár. Kéne a kutyának...
2019. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Kirúgták vagy felmond? Mondjuk mindegy, egyik esetben se arra utal, hogy szeret dolgozni.
2019. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Mit mond miért váltott ilyen gyakran? Ha sikkaszott vagy ilyesmi akkor nem érdemes vele foglalkozni
2019. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem túl jó beugró, de én tennék vele egy próbát, ki tudja, lehet ez lesz az a hely, ahol megmarad.
2019. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Èn adnèk neki egy esèlyt, mert lehet, hogy egyik másik munkahelynél a munkáltató volt a hunyó. A férjem is így járt. Tavaly januárban egy nagy multi elcsábította az akkori munkahelyéről, mert dupla annyi fizetést ígértek neki. Szép volt minden, de egy héttel a próbaidő lejárta előtt közölték vele, hogy ennyi volt. Indoklás semmi. Utána tudtuk meg, hogy ez a cég ezt csinálja, mert így kap valami támogatást. Utána nagy nehezen elhelyezkedett, de az még egy kis Kft volt, akik 2 hónappal azután, hogy ő oda került, elvesztették a legnagyobb megrendelők üzlet, így leépítésre került a sor. Mivel ő ment oda utolsóként, ezért őt is elküldték. Sajnos hiába rajta kívülálló okok miatt küldték el, a munka keresést nagyon megnehezítette...
2019. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen munkakörökben és 1 munkahelyen mennyi időt töltött.

Az átlag számitás nem sokat ér.

Nekem is volt már 10-12 munkahelyem 15 év alatt.

DE!

Jelenlegi munkahelyemen 7. évemet töltöm, előtte 3 évet dolgoztam, ahonnan leépités miatt tettek ki.

Azelőtt pedig több helyet is kipróbáltam, illetve alkalmi munkák voltak. A legrövidebb 1 napos, leghosszabb fél éves.



Na mindegy. Azt gondolom még mindig jobb, mintha 8 év alatt csak 2 munkahelye lett volna de 5 évig munkanélküli volt.

2019. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Ja hogyha csak a fontosabbakat nezzuk akkor a fontosabbakon kivul ki tudja meg mennyi is volt 8 ev alatt? Lehet akar 20-25 is a nem annyira fontosakkal osszeszamolva? Igazabol itt mar nem sokat szamit hogy kirugtak-e vagy felmondott, ha kirugtak akkor nem ugy vegezte a munkat ahogy kell vagy valamit elkovetett esetleg nem jart be, ha o mondott fel akkor meg csak probalgatja a munkahelyeket aztan ha elunja magat akkor megpattan.

En biztosan nem vennem fel, azt sugallja hogy nem megbizhato. A "fontosabb" munkaja is 17 eleg sok 8 ev alatt es ha a piti munkakkal szamitjuk ami nem fontos na az kitudja mennyi!

2019. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

sok helyen annak is örülnek, ha csak két hétre jön valaki dolgozni. de ilyen munkavállalóktól sokra ne számíts.

Nekem eddig az volt a legjobb önéletrajz, amit láttam, hogy egy név, egy telefonszám, valami pózolós kép volt rajta és 3 év alatt leérettségizett estin.

2019. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én meg csak pályázok fél éve és sehova se hívtak be, akkor én jó lennék a helyre? Lehet kirúgták mindenhonnan, de lehet, hogy felmondott mert több fizut akart.
2019. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!