Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg sokan azt gondolják,...

Tényleg sokan azt gondolják, hogy egy doktornő, de még inkáb egy rezidens inkább ne is vállaljon gyereket, mert úgyse lesz ideje felnevelni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Orvostanhallgatóként nekem soha nem mondtak ilyesmit sem a családban, sem a baráti körömben, sem az egyetemen, orvosoktól, tanároktól nem hallottam ilyet. Szerintem egy bizonyos értelmi szint felett mindenki érzi, hogy csak a saját életébe van beleszólása, senki kíváncsi arra, ha kérdezés nélkül belep.fázik mások dolgaiba. Teljesen természetes dolog és senki nem botránkozik meg azon, ha valaki rezidensként, közvetlenül egyetem után vállal gyereket, nem frissen érettségizett gyerekekről van szó, hanem 24-25 éves (vagy idősebb), diplomás, felnőtt nőkről. Több ismerősöm is van, aki így tett és nem tudok róla, hogy bárki rossz szemmel nézett volna rájuk emiatt.
2019. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
dehogy is, ez hülyeség
2019. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szakmafüggő. Egy sebésznek nem fér bele, egy bőrgyógyásznak belefér az életébe egy gyerek.
2019. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolok ilyet. Mások nevében nem tudom nyilatkozni :)
2019. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Több orvos ismerõsöm van, de soha senkitõl nem hallottam ilyesmit, és persze gyermekük is van.
2019. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

szerintem egy nő aki gyeremeket szeretne igenis szüljön gyereket..addig tegyen félre mindent és nevelje fel..


aki meg nem szeretne szülni az ne ugasson bele más életébe mert azzal magát minősití..


időzíteni és időt beosztani két emberből egy már csak tud..

2019. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Dolgoztam kórházban HR-esként.


SOK rezidens lett más szakorvos, mint ami eredetileg szeretett volna lenni. Sajna a komolyabb szakok mellett nem fér bele, vagy ha igen, akkor a gyereked a nagyi neveli, a pasid meg lelép.

2019. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Na előző szépen demonstrálta, hogy általában milyen sötétek a HR területen dolgozók. Olyan, hogy kevésbé komoly orvosi szak nincs!
2019. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
A HR-esnél kevesebb komolytalanabb szak van. Szóval te csak ne oszd az észt a magas lóról, hogy orvosin mi a komolyabb képzés és mi a komolytalanabb képzés. Kollégiumban lakom, szerintem az orvosisok tanulnak magasan a legtöbbet. Ők tényleg csak tanulnak 6 éven keresztül, lenyűgöző számomra a kitartásuk.
2019. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!