Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti se akartok holnap dolgozni...

Ti se akartok holnap dolgozni menni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem, de itthon se jó annyira, 3 hét után megbolondul az ember.
2019. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem. BÁr jobb lett volna, ha múlthéten sem kellett volna, akkor talán pihenni is lehetett volna és nagyobb kedvem lenne menni. De így egyáltalán nincs kedvem
2019. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fuuu ne is mond nekem sincs. Főleg vár rám az irattárazás amit egyenként kell megcsinálni na meg holnap -11 fok lesz reggel. Hogy csináljak kedvet??
2019. jan. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En csak itthon szeretek lenni, sehol mashol.
2019. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vizsgazni nincs kedvem. Utana siman bemegyek dolgozni Szeretem a munkahelyem.
2019. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak ha 10 centinel tobbet havazik reggelre.

Akkor a parkolas egyenlo a teli olimpiaval.

Maga a meloval nincs bajom.

2019. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, már csak az ébresztőre kelés miatt sem. Vissza szoktam számolni, mikor ébredhetek már végre magamtól és mellesleg lehetőleg nem 6,5-7 óra alvás után.

Tegnap és ma suliban voltam.


Jövő héten már lesz az a munkatársam, akivel pont egy irodában ülök és terrorizál, néha egészen komolyan.


Most változások voltak/vannak, várhatóan egyre több meló lesz a nyakunkon.


A monotóniát pedig napról-napra kevésbé bírom elviselni. Némi felelősség is van a nyakunkon (áttételesen pénz illetve mások idegrendszere múlik rajtunk (is)), egy-egy munkafolyamat 5-10, esetleg 15 perc, nem kell számolni, nem kell problémát megoldani, nincs új a nap alatt, viszont ötezer dolgot kell ellenőrizni tökmanuálisan és adatokat javítani, másolni.


Ráadásul az OKJ is kezd beindulni, angoloznom kellene és úgy alapból azon kell lennem, hogy minél előbb otthagyhassam a jelenlegi munkahelyemet.


Mellette még vannak elintéznivalóim, orvos és hasonlók.


Nem kellemes időszak elé nézek.


Szóval igyekszem a tanulásra, főzésre, teregetésre, egyéb dolgaimra koncentrálni most este és nem a holnapra... :(



26/L

2019. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én magát a munkát szeretem, de attól még nem akarok menni, mert itthon jobban szeretek lenni. Meg írnom kellene a diplomadolgozatomat is, mert csak hétvégén van időm
2019. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem,bár magával a munkával semmi bajom.
2019. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeretem a munkahelyem, de azért sokkal jobb itthon lenni. Nagyon hamar eltelt a hétvége. Nekem sincs semmi kedvem menni holnap dolgozni. Megint korán, sötétben, nagy hidegben indulni... :( Olyan jók voltak az ünnepek. Sajnos sokára lesz megint hosszúhétvége...

Kitartást mindenkinek!

24N

2019. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!