Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan bolt, ahova...

Volt már olyan bolt, ahova rendszeresen be kell térned, de van egy fura eladó ott?

Figyelt kérdés

A fura az finom megfogalmazás, a leányzó az első pillanattól kezdve mintha rosszul lenne a látványomtól, vissza még sosem köszönt, próbálok mindig pontosan odaadni pénzt, mert ha van visszajáró, azt direkt nem a kezembe adja, hanem ledobja az asztalra.

Eleinte meglepődtem rajta, de most már egyre jobban zavar.

Ez egy benzinkút, nagyon olcsó, nekem meg fontos az ár sajnos.

Cserélődnek az eladók, mindenki más teljesen normális, kedves, de ez az egy lány...nem tudom mi baja lehet.

Azt nem tudom mással milyen, lehet, nem csak velem.

Kb az egész napomat elrontja, ha ő van ott. :(



2019. jan. 7. 03:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Erről ez a rövidfilm jut eszembe: [link]
2019. jan. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben biztosan nem adnám neki pontosan oda az összeget, én is odacseszném a pénzt, ahogy ő és kész. Nem kell egy bunkó pitsával jófejkedni.
2019. jan. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, ha te is bunkozni kezdesz, az ongerjeszto folyamat lesz es egyszeruen nem eri meg. Nekem is van ilyen elado az eletemben, de o egy elelmiszerboltban dolgozik. Nem torodok vele es kesz.
2019. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
A parom az ilyeneket imadja meg puszban szivatni. De ha nagyon gaz a szitu en is meglerdezem marhogy mibaja van... konfortalni kell, hogy eszrevegye magat. Hasonlo esetben volt hogy az uzletvezeto jott ki hatulrol es elzavarta az eladot mert az olyan flegma volt de mi csak firtattuk a (az is csaj volt) a banatos kis flegmacskat. Bolond vagy hogy magadra veszed. Ez csak a tipikus szar az elete ezert szarfej mindenkivel tipus. Azert ennyire keves onbizalmad nem lehet, hogy emiatt az egesz napod elromlik, holott ez nem is rolad szol. Ha en minden emberre azt hinnem hogy tolem undorodik, aki flegma volt mar velem... :D...
2019. jan. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg utál ott dolgozni, és mindenkivel bunkó, nemcsak veled. Elég ritka az olyan eladó, aki mindenkivel kedves, csak 1-1 emberrel bunkó. Gyerekes és érthetetlen dolognak tartom, hogy egy sza-ros eladótól függ a napi hangulatod.
2019. jan. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Van egy élelmiszer bolt ott dettó ugyanez velem is es az is egy lany, szerencsére van ott 4 kassza ugyh. szerencsere van miből válogatni.
2019. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
Neked miért kell ilyen phapöx-nek lenni? Biztos nem számolnám ki a pénzt..oda baxxnám mint a kutyának, köszönés nélkül, lenézően, megalázóan, sőt még vaéamit oda is szúrnék.... nehogy már egy ilyen kis agyatlan pi.csa baxxa el a napodat. :F
2019. jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen csak videken van. Budapesten sok bolt kozul valogathatsz.
2019. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
Ti az eladók lelkiállapotának analizálása miatt jártok valahova vásárolni? Gondolkozzatok már, emberlények.
2019. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem, utolsó, kifejezetten kedveljük, ha bunkó emberekbe botlunk. Gondolom akkor te is.
2019. jan. 7. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!