Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A debreceni fag gyárban...

A debreceni fag gyárban milyen dolgozni operátorként?

Figyelt kérdés
Milyen a fizetés? Vannak 8 órás műszakok is vagy csak 12 órás? Gyakorlatilag milyen feladatkörök vannak? Hétvégék szabadok?

2019. jan. 7. 12:54
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Attól függ milyen operátorként vesznek fel, engem köszörűsként akartak alkalmazni, 3*12 órás műszakokban, így a hétvégék nem szabadok, csak ha úgy jönnek ki a napok. A fizetés változó, megkérdezik a fizetésigényedet, annak alapján mondanak majd valamit.

Nekem a 150 nettót elfogadhatónak találták.

Lényegében gépeket kell őrizni, hogy üzemszerűen menjenek, el kell látni őket anyaggal, hogy legyen mit megmunkálnia a gépeknek.

Van más feladatkör is, ülőmunkára inkább nőket alkalmaznak, a férfiaknak inkább fizikai, emelgetős melót adnak.

Akik ott vannak mondanak jót is, rosszat is róla, egy "szalagmunkáról" mi mást lehet modnani.

Remélem segítettem :)

2019. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jan. 9. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!