Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküli voltam, és...

Munkanélküli voltam, és depressziós, most, hogy lett munkám nem érzem jobban magam. Normális?

Figyelt kérdés
Szervezetlen, összevissza informatikai állás, a kollégákkal se érzem, hogy kijönnék. A kiosztott feladatok se mennek mindig. Valahogy nem érzem jól magam a munkámban. 25/F

2019. jan. 8. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Átmenetileg jó, de biztosan találsz majd jobbat. Én a helyedben keresnék, de addig , míg nem találok , itt maradnék.

Szabadidődben viszont legyél a barátaiddal, foglalkozz a hobbiddal és olyan dolgokkal, amiket szeretsz, hogy feltöltődj!

2019. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Élet más területeivel töltsd ki az űrt, amíg nem lelsz jobbat. Ha elhatározod és kitartasz, csak jobb lesz. Az élet egy lehetőség tenger, tanuld meg kihasználni a hullámok erejét :D
2019. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Stressz mindenhol van :(
2019. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!