Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkaugyibol kozvetitenek...

Ha a munkaugyibol kozvetitenek ki valahova akkor instant enyem az allas vagy ugyanugy at kell esni allasinterjun?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
A közvetítő lapon olyan állásokat szoktak kiküldeni akár több embernek is ugyanazt, amit eleve hirdetnek és bárki jelentkezhet rá. Ha esetleg szimpatikus vagy és megfelelsz, akkor állásinterjúra hívhatnak, de sokat ne várj tőle, mert tapasztalat, hogy a cégek válaszra sem méltatnak.
2019. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem garancia, hogy tied az állás. De el kell menned, meg kell jelenned, a munkaügyesek által adott papírt le kell igazoltatnod... ettől még egyáltalán nem biztos, hogy téged vesznek fel.
2019. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól írják a többiek. Ezzel már én is megjártam. Küldtek postán állásajánlatot, közvetítőlapot, elérhetőséget. Még aznap felhívtam, erre egy bunkó nő azt mondta ő nem tud ezzel mit kezdeni, nem tölti ki a közveítőlapom, törölték az állást, majd le is rázott. Másnap bementem a munkaügyibe. Ott mondta az ügyintéző, hogy biztos más kapta az állást mert kb 20 embernek küldték ki.

Viszont évvégén kitalálták, hogy telefonon keresik meg az álláskeresőket ajánlattal a munkaügyiből. Kaptam igy ajánlatot, másnapra kaptam a cégnél interjúra időpontot. Megkaptam az állást.

Szóval szerintem interjúra készülj, és vigyél magaddal önéletrajzot is!

Sok sikert!

N

2019. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tiéd az állás.

Én tök sokszor jártam úgy, hogy már nem is kerestek senkit az adott céghez. És nem is értették, hogy miért telefonálok.

Olyan is volt, hogy valóban kerestek munkaerőt, de nemcsak a munkaügyiből, hanem meg is hirdették. Csak egy voltam a jelentkezők közül.

De nem reménytelen, így találtam meg életem első állását, és még jó is volt :)

2019. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell lepontozni a válaszokat? Mindegyik hasznos, saját tapasztalat!!

Ki ilyen rosszindulatú élettelen? Legalább vállalja fel.

2019. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 moozygoo ***** válasza:

3-4x közvetítettek ki, ezen tapasztalatok alapján válaszolok

Nem instant tied az állás.

Volt olyan alkalom hogy kiközvetítettek valahova, ahol kapásból azzal fogadtak hogy nincs náluk hely.

Volt olyan alkalom ahol lett volna hely, de megbeszéltük hogy írjunk a közvetítőlapra mást, mert nagyon nem dolgoztam volna ott.Persze hivatalosan ilyet nem szabad, csak akkor utasíthatsz el egy állást amire kiközvetítenek ha az nem felel meg a normális munkahely fogalmának a jogszabályok alapján, különben törlik a munkaügyi hivatalban a regisztrációd és 3 hónapig (ez lehet több vagy kevesebb, már nem emlékszem rá pontosan) nem engednek újraregisztrálni

2019. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!