Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy munkára van szükségetek és valaki aki tudja milyen helyzetben vagytok hív benneteket segíteni de gyakorlatozásnak fogja fel az egészet?

Figyelt kérdés

Ez nem egyszeri eset az illetővel.Néha az jó kiugró ha valaki volontőrködik,de nem lehet állandóan.Azelőtt pár hónapot gyakorlatoztam hetente néhány alkalommal arra kaptam egy szimbolikus összeget,ami nem túl sok volt,nem vártam el,mivel gyakorlatozásról szó.Amit adott azt is foghúzósan adta.Utána amikor néha-néha megkért az illető,hogy végezzek el neki valamit hangoztatta is,hogy ez csak amolyan gyakorlatozás. Nem

számol vele, hogy köszönömből nem lehet megélni.Az amásik ember gondjain nem segít.



2019. jan. 9. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

De miről van szó? Mert pont a lényeget hagytad ki.


Amúgy ha csak valami önkéntes melóról van szó, akkor jogod van nem belemenni.

2019. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl.irodán.
2019. jan. 9. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok munkahelyen ez van , kihasználják az embert meg más Orszgokban is én ezt tapasztaltam.
2019. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj Pisti, de nekem rendes melóra van szükségem, nem gyakornokira. Így nem tudok neked tovább segíteni, mert ez az álláskereséstől/interjúra jàrástól veszi el az időt."

Kb ennyi. Azt nem kell hagynod, hogy kihasználjanak, de remélem, te sem gondoltad komolyan, hogy felebaràti szeretetből alkalmazzanak, mert szegény te. :D A munkaerőpiac nem így működik.

2019. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, ha legközelebb hív megmondom, hogy akkor épp állásinterjúra megyek,hátha kapcsol bár szerintem alelke mélyén ő is tudja,hogy nem helyes amit tesz,meg nem buta emberről van szó azt is érzi,hogy nekem ez nem megfelelő.Ritkábban is hív,de talán szemtől szembe is megmondthatom neki,hogy nem gyakornoki állásra van szükségem meg gyakronok ey ideig lehet valaki de nem a végtelenségig.
2019. jan. 10. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!