Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyártócsarnokokat miért nem...

A gyártócsarnokokat miért nem tervezik meg szépen belsőépítészeti szempontból?

Figyelt kérdés

Ugyanabban a gyárban az irodák nagyon szépek. Van álmennyezet,falburkolat ami mögé elrejtik a csöveket drótokat, gépészetet. Ugyanezek a dolgok lenn a gyártósoron szabadon vannak és látszanak.


Minden ronda és barátságtalan. De mégis ezt veszik természetesnek.


Ha fenn az irodán nem lenne álmennyezet,falburkolat és minden látszana, drótok, csövek, gépészet, akkor az irodisták felháborodnának hogy milyen igénytelen munkahely ez.



2019. jan. 11. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Neked a 400 óra túlmunka nem is elég?!!
2019. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szlory ***** válasza:
100%

Mintha azt kérdeznéd, hogy a csatatéren miért nincs csocsósarok, vagy az autó motorterében miért nem dominál jobban a feng shui! :D


Már bocs, nem gyökérkedni akarok, csak kicsit feldobni a hangulatot.


Válasz:


Meg van tervezve. Nem kicsit. De nem belsőépítészeti, hanem üzembiztonsági és termelékenységi szempontból. A kettő pedig egymás ellenkezője.


Ha te elkezdesz álmennyezetet építeni, a karbantartó szerelést, katasztrófaelhárítást, megannyi mást teszel nehezebbé. Ott, ahol minden a gyártás gördülékenységét kell, hogy segítse, nem fér bele a sallang, sőt, akár veszélyes is lehet!


És bocs, de az irodista többet tekintget maga köré, mint a gyártósoron dolgozó. Nyilván mindkét helyen dolgoztam már, így tapasztalatból is mondom. Kérdezz meg gyártáson dolgozó embereket, különböző beosztásból. Érdekes válaszokat fogsz kapni arra, hogy nekik is mi és mennyire fontos.. szerintem.

2019. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 2


Dolgoztam 2 évet gyártósoron és kifejezetten rossz hatással volt a hangulatomra és teljesítményemre a sivár, rideg munkakörnyezet. Szerintem ezzel nem voltam egyedül. Viszont ez egy érdekes kérdésfelvetés szerintem.

2019. jan. 11. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Attol hogy rozsaszin lett volna a gyar belseje attol meg semmivel se szerettem volna ott jobban dolgozni.
2019. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert semmi értelme, sőt. Mindenféle csicsa csak útban van, vagy akár veszélyes is lehet.

Arról nem is beszélve hogy igény sincs rá. Néhány hozzád hasonló csodabogarat leszámítva senki nem azért jár a gyártósorra hogy bámészkodjon.

2019. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5


Az irodába sem azért járnak be a dolgozók hogy bámészkodjanak. Az autódba sem azért ülsz be hogy bámuld milyen szép belül a kárpitozás de azt te sem tagadhatod hogy ezek a dolgok, a design igenis hatással van a közérzetedre amíg ott vagy.

2019. jan. 11. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Éppenséggel de, egy autóban szeretek gyönyörködni, és egy iroda design-ja is fontos, mert annak aki épp arra jár ügyintézni, sokat árulhat el az ott dolgozóról. Olyan emberrel ellenben még nem találkoztam aki gyártósorokban szeretett volna gyönyörködni...
2019. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

# 7


Pontosan erről beszélek hogy mit árul el a gyártósor megjelenése. Azt árulja el hogy nem fontos akik itt dolgoznak, "ezeknek" jó lesz ez így ahogy van, hiszen ezek csak buta paraszt munkások.


Nem számít hogy érzik magukat.

2019. jan. 11. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Te jó ég, ember...

Ha magadtól nem megy a gondolkodás, legalább az előző kommenteket olvasd már el! Balesetvédelmi, karbantartási szempontból is egyenesen hátrány a dolog, és igény sincs rá, még mindig!

2019. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gáz és veszélyes az álmennyezet, akkor hogy lehet nálunk az összes gépteremben (gépsorok vannak)?
2019. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!