Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit mondanátok, ha kiderüln...

Ti mit mondanátok, ha kiderülne, hogy hazudtatok a korotokròl?

Figyelt kérdés
Ez mennyire ciki?
2019. jan. 11. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

"Azt hiszitek ez volt éltem legnagyobb füllentése? Ennél nagyobbakat már hazudtam is...!"


Lehet, hogy ezt más nem tenné meg, de én nem vagyok ő, ő pedig nem én...

2019. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nem a páromnak hazudtam, hanem a munkatársaimnak.
2019. jan. 11. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl sok lehetőséged.

1. Letagadod, hogy te mást mondtál volna és úgy hozod ki a beszélgetést, hogy akkor lehet arra gondoltál, csak mást mondtál.

Ez akkor simán bejön, ha igazából csak egyszer hangzott el ez a szádból és nincs is lényege.


2. Ha te a korodra felépítettél egy konkrét hazugság várat.. akkor meg elnézést kérsz.

Nagyon ciki lesz de szerintem te is tudod, hogy kb. mindegy, mivel innentől fogva egy hazugnak fognak elkönyvelni, akiben senki sem fog bízni.



#1

Egy olyan kijelentés után nem volna ember, aki hozzád szólna szerintem. :D

2019. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még soha sem hazudtam a koromról, csak szerintem szülinapom után van néha, hogy még megszokásból egyel kisebbet mondok. :)


Szóval nem tudom.

2019. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Milyen előnyöd származott ebből?


El nem tudom képzelni mi értelme lett volna bárhol többet vagy kevesebbet mondanom.

2019. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 grafno ***** válasza:
21%
Nincs semmi ciki benne. Semmit sem mondanék. Én is mondok többet kevesebbet.
2019. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mindig 18-at mondok azzal, hogy onnantól kezdve nem számolom.

Ha tényleg csak párszor hangzott el mellékesen, akkor én elviccelném, hogy lélekben csak annyinak érzem magam vagy azt, hogy egy nőtől alapból nem illik megkérdezni a korát (ha nő vagy persze), reflexből tagadsz ilyenkor, hisz' nem vagy öreg, bocsi.

2019. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha nem hazudtam még a koromról, nem is értem, ilyen egy munkahelyen hogy fordulhat elő, de ha mégis hazudnék és lebuknék csak elviccelném annyival, hogy "mindenki annyi éves, amennyinek érzi magát."
2019. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem hazudtam, nem is kell magamat fiatalabbnak beállítani, ugyanis 18nak nézek ki és 24 vagyok :D


De hogy lehet a munkahelyen ilyet hazudni? Ez tuti kiderül. Valahogy csak lebukik az ember, úgyis kiderül a születési dátuma...

2019. jún. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tökönszúrnám magam egy kötőtűvel
2019. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!