Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert mondja mindig a munkatár...

Miert mondja mindig a munkatársam hogy nagyon szép szemem van? 22/L

Figyelt kérdés
Meg szokta mondani azt is h csinos vagyok. 24eves.. szerintetek akar valamit tolem?
2019. jan. 11. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Józan paraszti ész szerint igen, azért bókolgat.
2019. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
mert gyönyörű szemeid vannak..és természetesen neki is, jó lenne ha észrevennéd
2019. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szinte biztos, hogy akar valamit. Az más kérdés, hogy mit. Lehet, hogy csak le akar feküdni veled, vagy lehet, hogy komolyabb kapcsolatot is szeretne.
2019. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Várjál, kivetem a kártyákat..


..Három koitusz és kettő francia, ez jelenthet valamit, de meg kell néznem az álmoskönyvben pontosan, pillanat

2019. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Biztos tetszel neki.

Ha lehetne én is rád mozdulnék.😘

2019. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

én is kivetem a kártyáimat:

flush!!!! ÉRTED??????? NYERTEM!!!!! EZAZ :DDDDD


na viccet félretéve, lehet akar valamit, de lehet csak tényleg annyira szép a szemed, hogy még az is bókol aki nem akar többet :)


25F

2019. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Mert meg akar qrni....Nem kellett sok logika hozzá, talán egyszer agyat is növeszthetnél és akkor a "szép szemeidet" leszámítva is lesz, amit szerethetnek benned -.-
2019. jan. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Miss Endzsi ***** válasza:
29%
Utolsó, a szem a lélek tükre. Ne irigykedj :D
2019. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak tényként is lehet közölni, hogy szép a szemed. Nekem is az, tudom, épp ezért nem is veszem bóknak, mert egyrészt nem az én érdemem, ez csak egy külső jegy, másrészt sok embernek van szép szeme. Ráadásul nők is meg szokták dicsérni. Ellenben ha a személyiségedre tesz pozitív megjegyzést, abba akár erősebb szimpátia is lehet, feltéve, hogy ellenkező nemű mondja.
2019. jan. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!