Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyankor mi van ha én nem...

Olyankor mi van ha én nem akarok dolgozni járni? A gondolatól is rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
gyárba tudok csak menni de annyira nem akarok. olyan nagy és undoritó meg sok ember van és ráadásul dolgozni sem szeretek. Ennek ellenére jelentkeztem helyekre mert muszáj voltam is interjukon de szerintem valamit észrevettek rajtam mert egyik gyár se vett fel. de most mi csináljak ha undorodok tölük? inkább szeretnék meghalni azon szoktam gondolkodni mi a szrnak születtem meg? Tanulni nem igen tudok ennyi ésszel csoda hogy általánosból nem küldtek el kisegitö iskolába annyira szrul ment a tanulás mindig is. Engem miért nem öl meg valaki vagy miért nem történik valami amitöl elpusztulnék végre?? öngyilkos lenni se merek mert ugyis eltolnám azt is. F

2019. jan. 13. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
előbb pszichológust keress, aztán munkát. Jobbulást kívánok!
2019. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Tea agyilag nagyon beteg vagy. Keress fel a dokit, nem àrt.
2019. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

És a pszichológust ki fizeti ha nem foglalkozik vele senki?

Amúgy totál átérzem a helyzeted, bár én szívesen dolgoznék valami olyan munkát ahol alkothatok és nem olyan kötött, meg 12 órás meg ezer műszakos szar ami csak az embert teszi tönkre. :/ De szerintem ilyet azért te is elvállalnál. Ha megerőlteted magad valami szakmát lehet el tudnál sajátítani, de ahhoz ugye akarat kell és kitartás!

2019. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Most a vasúthoz van felvétel.Az nem gyár.
2019. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mást is tudsz csinálni, ha pénzre van szükséged. Ha csak meztelen nőket akarsz nézegetni, akkor lehetsz a Playboy fotósa is akár.:)

Csinálj valami olyat, amihez kedved van!

2019. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, én örülnék, ha legalább egy gyárba felvennének engem, de még oda SE vesznek fel! Téged oda legalább felvennének, akkor gondolj csak bele az én helyzetembe, ha a sajátodat rossznak tartod!
2019. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon beteg vagy, irány a pszichiáter !!

Sürgősen kérj beutalót, neked nagyon sok kezelés kell.

Jobbulást kívánok !

2019. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Moncsicsi9876 ***** válasza:
45%
Először is kérj orvosi segítséget,mert bizony, mentálisan beteg vagy.Jobbulast kívánok.Es sok sikert.
2019. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Menj éjjeli őrnek vagy portásnak. Akkor gyakorlatilag nem kell csinálnod semmit.
2019. jan. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És miből akarsz megélni? Vagy amíg élnek a szüleid az ő vérüket akarod szívni? és utána?? Gyarapítod a hajléktalanok számát?
2019. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!