Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen minden...

Ha egy munkahelyen minden dolgozó egyformán részt vesz a munkafolyamatok elvégzésében, akkor miért csinálnak úgy, mint ha csak egy ember lenne jelen az adott munkavégzésnél?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy mi?
2019. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem csinálnak úgy.
2019. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most arra gondolsz, hogy a főnök mindig csak egy bizonyos embert cseszeget, ha valami fennakadás van? Jó kérdés. Velem is megesett, amikor egy gépnél 3-an dolgoztunk. És ha mondtam a főnöknek, hogy "Én nem ezen a részen állva dolgoztam, hanem amott a túlvégen.", akkor mindig az volt a válasza, hogy "Nem érdekes, hol dolgoztál. Ti egy csapat vagytok!". Majd elviharzott. Az ilyen szerintem igazából alkalmatlan a főnöki posztra.
2019. jan. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és persze ha pattannál onnan, akkor meg be van a főnök rosálva, hogy mi lesz velük nélküled :D
2019. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!