Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kolléganők miért ilyen...

A kolléganők miért ilyen kétszínűek? Miért kell állandóan keverni és pletykálkodni?

Figyelt kérdés

Néhány hete kezdtem dolgozni egy telefonos cégnél. A feladatunk az ügyfelek hívásainak fogadása és a felmerülő problémáik megoldása. Még betanulási időszakba vagyok, egyelőre az elméleti dolgokat mondták el és az adminisztrációs dolgokat mutatták meg. 24 nő dolgozik egy irodába. Azt észrevettem, hogy ha bárki kimegy vagy éppen nincs benn, akkor egyszerre nekiállnak azt az illetőt kibeszélni és a magánéleti dolgaikat (pl. a szexuális életüket is) előszeretettel osztják meg egymással. Én csendesebb típus vagyok, a semleges témákhoz (ki mit főz, honnan rendel ruhát, milyen kutyája van...) hozzá szoktam szólni, de a magánéletemről, párkapcsolatomról nem beszélek és a másik ember kibeszélésében sem vagyok partner. A cég tulajdonosa férfi, ő múlt héten behivatott az irodájába és közölte, hogy azt hallotta a többiektől hogy nekem nem való ez a telefonos munka... (azért érdekes ez, mert telefonálni még nem engedtek, egyetlen ügyféllel se beszéltem). Mert hogy erre születni kell... De hogy ő éppen titkárnőt keres és azt elvállalnám-e. Külön irodám lenne, a többiektől távol. Korábban már dolgoztam hasonló munkakörbe és ezért gondolta, hogy akkor ez a pozíció érdekelne-e.

Miután a nagyfőnökkel megbeszéltem a dolgokat a többiek ártatlan pofával jöttek oda hozzám kérdezgetni, hogy mi volt. Persze amikor megmondtam neki, hogy szerintem nagyon jól kellene tudniuk, mert ők szóltak a főnöknek, hogy nekem nem való ez a munka, akkor nekiálltak hebegni-habogni hogy ez nem így volt, nem így mondták, meg nem úgy értették...

Semmi konkrét kifogást nem tudtak ellenem felhozni, csak ilyen mondvacsinált hülyeséget. De persze most leesett az álluk, hogy nem lettem kirúgva, hanem ajánlott nekem a főnök egy másik állást. 27/N



2019. jan. 14. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most viszont tuti te leszel a téma hónapokig.. Elég kétszínű kollégáid vannak. Ne hagyd magad, és szólj vissza bátran ha kóstolgatni akarnak.
2019. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legjobban sült el ez a kavarás!

Külön gratulálok azért, ahogy szembesítetted őket. :D

Hadd forrjanak a levükben, már nem a te problémád.

2019. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
azért mert magyarok azért mert modern nemnormális deviáns emberek akiket kitermelt a versenyszféra és nem azt nézik hogyan segíthetnének a másiknak hanem hogyan rombolják rohasszák szét az egész környezetüket meg magukat az önzetlenség nem létezik már nagyon kevés idős embert leszámítva akik a legnagyobb büszkeségei lehetnek az emberi fajnak amikor még nem volt az emberiség genetikai roncs és gonosz mert ők fölépítettek egy civilizációt együtt dolgoztak a budapesti belvárost fölépítette az idős nyugdíjas osztály olyan időtálló falakkal hogy a mai napig a több 100 éves épületek rendületlenül állnak mert volt eszük és becsületük az építéshez és régen ők megengedhették maguknak egy átlag ember abban lakott most a leggazdagabbak leggazdagabb önző kapitalista kutyái akik eladnák az emberek összességét ha az hatalmat és profitot hozna nekik a modern emberek fiatalok átverik kihasználják őket ellopják a vagyonaikat mert ők tudják hogy olyat soha nem alkothatnak mert hülyék hozzá hidd el hogy 1 millióból 999.999 ember egy kést is szúrna a másik hátába ha a törvény nem tiltaná bármit lerabolna embernek lenni a modern korban szégyen
2019. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fő kérdést elemezve:

Nálunk 2 iroda van, és Ég és Föld a kettő közt a különbség. Az egyikben valódi munka megy, hisz ott van a főnök, a másikban egy "hajnali szél" tud mindenről és mindenkiről mindent.

Az előző munkahelyemen is volt hasonló dolog, ott a ráérés miatt volt ez. Itt azért, mert a "hajnali szél" alaptermészete ilyen (közben meg vallásos...).


Ne legyél csendes, mert elnyomnak!

2019. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, azért mert nők.

Én kórházban dolgoztam orvosként olyan osztályon ahol rengeteg az asszisztens. Amikor éppen nem az volt a téma, hogy mi orvosok éppen mit szúrtunk el (szerintük) akkor egymást szidták, nonstop, vagy panaszkodtak. Szerintem ez mindenhol így van, ahol kettőnél több nő dolgozik egyszerre, a női nembe valahogy bele van kódolva, hogy valakit bántania kell.

2019. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szomorú, és sajnos tipikus. Én is csendes vagyok, engem ezért bántottak a többiek. Unatkoznak és akkor ki kell pletykálni a többieket. Jó volt olvasni hogy jól sült el az egész helyzet. Remélem elvállalod a melót és nem kell ezekkel egy légtérben lenned.
2019. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Figyeljetek, nem a nöket akarom védeni de a férfiak is ilyenek egymàs közt. Ezt férfiként irom. Szerintem a legtöbb ember alapból ilyen függetlenül attól hogy az illetö nö vagy férfi.
2019. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!