Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kis megszakításokkal két éve...

Kis megszakításokkal két éve munkanélküli vagyok. Akárhová jelentkezem még vissza se jeleznek. Szégyellnem kéne magam?

Figyelt kérdés

Szerintem nem!


Én x helyre jelentkeztem már, vagy volt, hogy felvettek egy gyárba és kidobtak másfél hónap múlva mert "nem kell ember".


Csak emiatt tiszta lelkibeteg vagyok, meg vicc, hogy mindenhol azt hazudják hogy "munkerőhiány van".


Pályakezdő vagyok..



2019. jan. 16. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nem azoknak kellene szégyellni magukat akik nem adnak lehetőséget.Csak a környezetben elő emberek ezt általában nem igy látják. Nálam is az a helyzet,hogy már jó ideje munkanélküli vagyok és hiába küldözgetem az önéletrajzokat.Sok helyen gond a munkaadóknak ha utat kell fizetnie.Legkönnyebben azok érvényesülnek akiknek vannak jó kapcsolataik.Alkalmi munkáim voltak fél évig hazavezetés egy ismerősömnél. Meg volontorkodtem is egy ideig de ahhoz már nincs kedvem,mert azzal nem jutok előbbre meg úgy érzem semmivel sem.
2019. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2%
Csak az nem dolgozik aki nem akar. Érthető ha 1-2 hónapig munkanélküli vagy, mert nem vállalsz el bármit. Ez oké. De 2 évig?? Pár hónap után én minimálbéres állást is vállalnék ha jobbat nem találok. Az is 100 ezerrel több havonta mint a semmi.
2019. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2#

Nagyon szeretnék dolgozni, mégsem kellek sehova. Hol az a minimálbéres állás? 2 hónapja közmunkát sem tudtak adni a munkaügyiben.

2019. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
#3: Gondolom lakohelyed 2 km-es körzetében keresed a munkát. Költözz el, ha helyben nincs munka.
2019. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!