Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szidják az UNIXOT, mint...

Miért szidják az UNIXOT, mint autós munkahelyet?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az 1 héten vagyok, és tök kedvesek meg rendesek is velem.

Nézem a véleményeket az UNIX cégről és 90%ban szidják.

Ha mondjuk ez lenne akkor nem menne olyan sok ember oda dolgozni.

Rengetegen jönnek oda felvételizni ma is olyan sok embert láttam hogy az ujjamon nem tudnám őket megszámolni.Véleményeteket leírnátok



2019. jan. 17. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kihajtják a futárok belét. Általában alig van emberük, így a kiszállítóknak kell kikeresni a cuccokat a raktárból, ezzel elmegy egy csomó idő, rohanniuk kell, hogy behozzák a csúszást, de így is sokszor késnek. Természetesen a késéseket számonkérik rajtuk és ha a nagy rohanásban elcsesznek valamit (mondjuk visszavesznek olyan alkatrészt amit nem szabadna, vagy elhagynak valamit) azt kifizettetik velük. Meséltek olyat is, hogy a csúszások miatt a vezetőség megmondta nekik, hogy hajtsanak gyorsabban, lépjék át a sebességkorlátozásokat, aztán ha megbírságolták őket emiatt akkor kifizettették a futárral.

Én ezeket hallottam a futároktól akik a munkahelyemre szállítanak.

2019. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahol futárok, időre kiszállítások vannak, ott általában ez a mentalitás van. Ellenben ők is meg akarják kapni mielőbb Wish-ről amit rendeltek...
2019. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Haverom dolgozott naluk, az elso hetekben meg o is igy velekedett :D

Az elottem levok meg is valaszoltak miert fogod te is megutalni egy ido utan.

2019. jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!