Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mellettünk lévő cég iroda...

A mellettünk lévő cég iroda vezetője kb semmibe vesz. Mit tegyek így?

Figyelt kérdés

Nemrég kerültem erre a munkahelyre. A másik céggel egybe nyílik az irodánk. Az ott dolgozók nem a munkatársaim, de az irodájukon keresztül jövünk be a mi irodánkba, tehát napi kapcsolatban vagyunk velük. A másik cég irodavezetője egy 60 körüli nő. Alig köszön nekem, csak akkor jópofáskodik, ha itt van a főnököm is. Viszont már sokadjára játsza el, hogy ha jönnek a kollegái akkor azt mondja nekik, a mi irodánkban nincs senki, meg nyugodtan zárják rám az ajtót ha elmennek. Pedig gondolom tudja, hogy bent vagyok, mivel befele mindig köszönök neki,csak rám sem néz. Kezdem unni. Az előbb is itt volt a takarítónő,mondta nekem, jó hogy benézett az irodába, mert mondta neki ez a nő, hogy zárja be az ajtót, nincs itt senki.

A munkatársai is 40-50-es korúak, túl sok közös témánk nincs,de mégis mindig köszönnek nekem, pár szót beszélgetünk. Én is normálisan viselkedek mindenkivel.

Mit tegyek így? Vagy hagyjam a francba, mert úgysem a főnököm? Csak kínos ez az egész.

24N


2019. jan. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyomtass ki egy papírt rajta ezzel a szöveggel

- Itt vagyok, ne zárd rám az ajtót. Köszönöm.

Ez minden nap amikor az irodában vagy tedd ki az ajtóra.

De oda is mehetnél a főnökasszonyhoz, és közölheted vele, hogy ne zárassa rád az ajtót, mert bent vagy még! Ha elmész hangosan fogsz szólni neki.

2019. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet. :D

Tényleg semmi közöm a cégükhöz, max annyi, hogy közös a bejárati ajtónk. De azért viselkedjünk már normálisan egymással.

Egyébként a korábbi munkahelyemen hasonló korú főnökasszonyom volt. Ő sem szeretett engem. Ugyanezt csinálta. Nem is köszönt nekem, gúnyolódott rajtam. Pedig semmi rosszat nem csinálok. :/

2019. jan. 18. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos irigy rád, mert fiatal vagy.
2019. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rossz mocsok vén boszorkány..látja hogy fiatal nő vagy,és mocskos irígy rád..de miért nem mersz neki szólni?Nem a főnököd,sőt semmi közöd hozzá..én kiosztanám a vén ganéjt.
2019. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert nem akartam új helyen illetlen lenni, de most már baromira unom. Eleinte még érdeklődtem, hogy van stb de belefáradtam.
2019. jan. 18. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:

A héten kiderült, hogy jóban van a szomszédommal. Azóta mintha kicserélték volna. Átkiabál az irodájából, úgy köszön nekem. Megkérdezi hogy vagyok, milyen napom volt.

Nagyon szánalmas ez a viselkedés. Eddig meg ha mentem haza akkor sem köszönt.

2019. jan. 31. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Nem szánalmas, ezt képmutató viselkedésnek hívják.
2019. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van :)
2019. jan. 31. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!