Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik segítő szakmában dolgozna...

Akik segítő szakmában dolgoznak, hogy viselik a sok támadást? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítő szakmában dolgozom,hogy ahogy ér jó is,így rengeteg rossz is. Lelkileg most legtuóbb nagyon "tönkre tett" egy illettő. Feljelentést is tett ellenem.Még sose jártam így..nem tudom mi lesz ott,de nagyon félek,lelkizek a dolgon. Folyamatosan támad az illető, kérdőre von és okol, hol telefonon, hol az interneten keres. Már egy másik szakembert,de lehet kettőt is feljelentett.Egyről biztosan tudok.Rengeteg álmatlan éjszakát okoz az biztos,rettegek már attól is,ha véletlen összefutok vele. Gondolkodtam a munkahely váltáson,de egy ember miatt megéri? Másrészt meg tönkre menni se szeretnék lelkileg. :(

Olyan nehéz...

Ti hogy boldogultok?Volt hasonló esetetek? Sokat örlödtetek rajta?

31/N



2019. jan. 19. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten kezelni kell az ilyet, szupervizio van nálatok? Az segíthet.

Aki notorius feljelentgető, nagyon hamar hiteltelenné válik, önmagát fogja hitelteleníteni és még örülhet, ha ezen ügycsoportokra nem korlátozzák cselekvőképességét...

Erősítsen a tudat, hogy nem te vagy a hibás (másokat is feljelentett), vannak ilyen személyiségű emberek.

2019. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!