Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki munkáltatói csalás áldozat...

Aki munkáltatói csalás áldozata lesz és emiatt felmond miért megy vissza oda 2 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Ha valakivel megteszi a munkáltatója azt a szemétséget hogy felveszi szerződéssel azt hazudja be lesz jelentve vonja tőle havonta az szja-t tb-t stb de nincs és soha nem is votkl egy napra se bejelentve, majd a fickó erre rájön balhé ordibálás felmond-akkor mindezek után kettő hónap múlva miért jön vissza ide dolgozni???


2018. jantól volt itt, 18 októberben borult ki a buili, jött rá a csalásra akkor ordibálás felmondás (igazából nem mondott fel persze mert mint kiderült itt se volt bejelentve)

Most 19 jan közepe van 2 hónap telt el a felmondása /távozása óta. És újra itt van, a főnök hívta ő meg jött.

De miért?? Ezek után miért megy vissza?


Ne okoskodjunk hogy tőle kérdezd meg... megtettem. A válasza hogy „hát hívtak“....

ja értem. Kirabolnak és akkor még a rabló visszahív engem hogy te gyere már vissza hát nem loptam még tőled eleget....


Bakker ez mi???


2019. jan. 20. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Bakker ez mi???"

Egy n+1-edik munkaügyi kamukérdés.

2019. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Balázs, légy a köcsögöm,

itt a helyed, ó a pötsömöm...

Hallgasd meg ezt a dalt.

2019. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagy ostobaság mindent élből lekamuzni ami nem illik a hurráoptimista világképünkbe. Bizobny ilyen esetek is vannak bizony ám. Meg még ilyenebbek is vannak...
2019. jan. 20. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ment vissza, mert máshol nem talált munkát. Ezt tényleg ilyen nehéz lett volna kikövetkeztetni egyedül?
2019. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3: Oké, mondjuk, hogy nem kamu. Mi innen mégis honnan a fenéből tudjuk, hogy mi játszódik le a kollégád fejében? És ha írunk valamit (pl. "Azért megy vissza, mert hülye."), akkor attól boldog és elégedett leszel?

Ez most kb. olyan, mintha én azt kérdezném, hogy a főnököm az előnyösebb szürke vagy kék helyett miért fosszínű zakót visel? Mondjátok már meg!

2019. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan kínáltak neki x összeget, hogy ne menjen a munkaügyi bíróságra, meg több fizut, mint azelőtt. És emellett még szükség is lehet a szaktudására.
2019. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most persze megint az lett hogy hazudok troll vagyok de azért csak leírom


- szaktudás: semmi nulla zéró. nincs neki semmije 12 egy tucat átlagsenki, érettségi és slussz


- fizetnek neki többet : még a novemberi pénzét se kapta meg most jan végén. ennyire fizetnek

2019. jan. 20. 11:37
 8/10 anonim ***** válasza:

7: Mondom: Azért megy vissza, mert egy aberrált agyalágyult.


Evvel zárható is a kérdés.

2019. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

van valami a háttérben amit nem tudunk (tudok). eddig azt hittem ő tud valamit (terhelőt) a cégről és ezzel vetette vissza magát, de jobban belegondolva nincs értelme mert ki akarna ide visszajönni pláne zsarolással.


józan ésszel örülnie kéne hogy elkerült innen ő meg még visszafelé törekszik

2019. jan. 20. 12:02
 10/10 htommi003 válasza:
Az embereket nagyon nehéz megérteni. Nekem pl soha nem fizették a túlórát mégse hagytam ott. És elhiheted hogy elég sok volt. A munkáltató elég érdekes gazdasági bűncselekményt követett el. Sajnos kiálltam érte, pedig nem érdemelte meg! És szabályosan fenyegetett, hogy ne merjek róla beszélni. A bizalom miatt nem hagytam ott, én békülni szerettem volna. Nekem a bizalom nagyon fontos. Több kolléga tizedannyit se dolgozott mint én. De csak én tudtam a bűncselekményéről, ezért hiába tettem meg mindent engem bántottak. Én segítettem neki, ők meg mindenki előtt megpróbálnak lejáratni, hazudoznak mind a mai napig. Akár hiszed akár nem a fenyegetés ellenére is a békülés a mai napig a szándékom, még ha tudom hogy ez soha nem is lesz.
2020. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!