Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Belevagjak egy egyszemelyes...

Belevagjak egy egyszemelyes burkolo vallalkozasba?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a szakmat, dolgoztam is benne, viszont nincs tobb eves tapasztalatom.


A felretett penzembol meg tudnam venni a szukseges szerszamokat.


Szerintetek lenne olyan megrendelo aki annak tudataban hogy kezdo szakmabeli vagyok megbizna engem?


Csinalnek honlapot, szamlat tudok adni es reszletesen egyeztetnek a megrendelovel, tefmeszetesen baratsagos aron.


A mai vallalkozoknal meg hosszu ideig az utolso lancsszem lennek. A hianyos ismereteket utanajarassal potolnam.


Szerintetek?


2019. jan. 21. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Simán! Mitől vagy kezdő? Most van szakmád vagy mikor lesz? Ott is van gyakorlat nem? És dolgoztál is már. Számlát kell tudnod adni (jó tudom de elvileg na) és adózni. Ezek sem olyan bonyolult dolgok ameddig nincs alkalmazottad.
2019. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Korábbi munkáidról esetleg csinálhatsz képet, amiket bemutatsz, kezdetnek az is megteszi, később ez úgy szájról szájra terjed, hogy ki a jó szakember. Apukám is vállalkozó (szobafestő), így tudom mekkora hiány van szakemberekből.
2019. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azonnal! Egy rakat ismerősöm jó burkoló és bizony, már Augusztusra be vannak táblázva.
2019. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A megrendelőt nem az érdekli, hogy mikor kezdted a szakmát, hanem az, hogy nála mikor fejezed be a munkát :)
2019. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majusban lesz csak meg a vizsgam / bizonyitvanyom rola. Most osszel kezdtem. De szivem szerint mar most egyedul csinalnam:)
2019. jan. 21. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Végre egy önállósuló ember..
2019. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még csak most lesz még a papírod, akkor én a helyedben még 1évet még kivárnék és egy jó mesterember mellé szegődnék, mert amit a szakiskolák adnak gyakorlat az édeskevés. Ugye jól kell tudni számolni, szépen,gazdaságosan vágni, igényesen burkolni, vigyázni a szögekre stb. Ha benned lesz az igényes munka, akkor jól meg lehet élni belőle, viszont a gánynak is hamar híre megy, és akkor kb abba is hagyhatod.

Szóval legyen egy kis gyakorlatod, és utána vágj bele.

2019. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!