Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolleganő minek megy át a...

Kolleganő minek megy át a szomszéd irodába ha mobilon beszél? Gipszkarton falak tök8 hol van úgyis hallani mindent

Figyelt kérdés

Kolleganő meglehetősen gyakran telefonálgat munkaidőben a mobilján mondani se kell csakis magánügyben. Azért van hogy 1 órát is a mbolin lóg, a munkája meg addig áll.


És ilyenkor kimegy az irodából a szomszéd üres irodába nyilván azét thogy ne halljuk.

Na de a falak álfalak gipszkartonból semmit se fognak.

Ugyanúgy halljuk mintha itt lenne. Arról nem is szólva hogy igazából a kutyát se érdekli melyik aktuális pasijával mit nyáladzik a telefonba.


Nektek is van ilyen díszliba az irodában?


2019. jan. 22. 10:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem szóltok neki, hogy amúgy halljátok, ahogy azt ecsetelgeti a pasijának, hogy le fogja cumizni otthon?
2019. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

már gondoltunk rá.


de eddig csak odáig jutottunk hogy megjegyeztük neki hogy de hamar végeztél a csacsogással épp csak 1 órácska volt.


azt hiszed vette a lapot? csak rihegett röhögött agyatlanul.


én azt csinálnám, hogy stopperrel mérném a mobilizását, és a nap végém mikor még menne haza odamennék Állj!! ma beszéltél 20 p + 25 p + 15 p = 60 percet akkor szépen maradsz 1 órával tovább és ha csak 1 percet is pofázol még annyival tovább....


ez csak hatna!

2019. jan. 22. 11:07
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnöke tenné ezt, max akkor, de én csak nevetnék rajtad, mert nem állsz fölötte, hogy utasítgasd.
2019. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván azt hiszi nem hallja senki mit beszél. Én jófejségből szólnék neki hogy kihallatszik.
2019. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában lehet vele hogy áthallatszik, mások személyes jelenléte lehet ami zavaró. Én is átmegyek itthon a másik szobába, pedig higyjétek el nincs titkom a párom előtt. De nyugodtabb vagyok ha nem bámulnak. Mert bunkóból van bőven.
2019. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem tudja, hogy áthallatszik, vagy nem szeret mások előtt telefonálni.
2019. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 kreténpali ***** válasza:
74%
Mekkora szar alak vagy, hogy ilyen kérdést teszel fel gyk-n. nincs bátorságod megmondani neki, hoyg hallotok mindent és zavar, hogy nem húzza a szekeret veletek. Ide jössz köpködni és visszajelzést kérni olyan dologban mihez köze sincs másnak, csak nektek. Gondolkozz el rajta mennyire bátor tett és nem lenne e jobb konfrontálódni inkább, minthogy idejössz egy kis figyelemért.
2019. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
én is átmegyek másik helyiségbe, még itthon is... és nem azért, mert nem hallják, hanem kényelmetlen úgy telefonálnom, főleg hosszabban, ha más is van a helyiségben... berögzült rossz szokás... szerintem meg ő is tudja ezt magáról és nem azért megy másik helyiségbe...
2019. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
és ha a berögzült rossz szokásokon túllépünk akkor már csak arra kéne válaszolni azon órákban akár (órák is akár!!) amikor locsog az aktuális kúrógépével akkor a munkaidejével hogy számol el?
2019. jan. 22. 12:41
 10/26 A kérdező kommentje:

" nincs bátorságod megmondani neki, hoyg hallotok mindent "


Megkérdeztük már tőle többx is hogy "na most csak fél óra volt a cseveyl? múltkor egy óra volt tiszta haszon ez most"


Nem vette a lapot.

2019. jan. 22. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!