Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az értelme a reggeltől...

Mi az értelme a reggeltől estig tartó munkának?

Figyelt kérdés
Ha pár nincs az életben, de munkából mindig akad.

2019. jan. 22. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Semmi. Bár nekem eleve az életnek sincs értelme igy magányosan. Talán én el se megyek dolgozni
2019. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Jön a pínz, nem unatkozik az ember, teljesíti a felsőbb hatalom akaratát, fejlődik, stb.
2019. jan. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát napi 9 ( tény, jobb esetben 8,5) óra szerintem is baromi sok.

Mellette ott az utazás, a házimunka, valami elintéznivaló mindig akad (nem teljes körű példák: barkácsbolt, szerelő, óraleolvasó, hivatalos ügyek, ilyen-olyan orvos). Mellett valakinek vagy másodállása van, vagy tanul (másoddiploma, eddigieket kiegészítő OKJ, nyelv, átképzés), vagy beteg embert lát el, vagy gyereket nevel, vagy költözik.... Úgy érzékelem, a környezetemben minden embernek van valami aktuális feladata, ami miatt nem pihenni megy haza.


Nekem álmom, hogy 6 órában dolgozhassak vagy esetleg 4, gyerek mellett egyáltalán nem, vagy 4.


Ne kelljen rohanni, ne fussom a lakás, hadd főzzek én, legyen idő a gyerekekre, férjre, de magamra is.

2019. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Mert az emberek 90%a elvezi hogy robot modjara el, rohan mindenhova.


Kell a nagyobb haz nagyobb auto massal a mai vilagban nem tudnak villogni.


Kinyaljak masoket a munkajukkal, akik pedig nem hajlandoak rohanni a tobbiekkel kinezik megprobaljak lehuzni.


Sajnos foleg magyarorszagon ez a helyzet. Meg az olyan teruleteken ahol erezheto a munkaerohiany vonakodnak reszmunkaidoben foglalkoztatni embereket. Semmi nem szamit csak a haszon.

2019. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Akinek nincs senkije, az szokott elsősorban a munkájába temetkezni. Érdekesség, hogy ez sok esetben igaz visszafelé is: ha a munkádba temetkezel, idővel magányossá válsz.

Időtöltés, pénzkereseti lehetőség, bizonyítási vágy és hasonlók vezérlik a megszállottakat. Nálam sem számít a munkahelyen eltöltött idő, ha egy értelmesnek hitt feladat megoldásába feledkezem - és én a rosszabbik fajta vagyok, mert én túlóra pénzt sem várok ezért, sokkal fontosabb számomra, hogy nyugodtan alszom.

2019. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Reggel 12h, este partyparty :)
2019. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
mert van akinek hobbyja a munkája! pl:nekem! egy öreg CNC-s.
2019. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!