Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen módon lehet most...

Milyen módon lehet most munkát találni?

Figyelt kérdés

56 éves nő vagyok, van 2 diplomám, de ugye régebben szereztem őket, viszont elég sok munka és élettapasztalatom van, egészséges vagyok, aránylag fiatalos,már nem megyek se Gyesre, se gyerekkel táppénzre, még 9 évig szeretnék minimum dolgozni.Kisvárosban élek, de akár eljárnék max.40km-re is dolgozni.Hiányosságom, hogy nem tudok nyelveket, még oroszt tanultam, de azt se tudom már.

Milyen módszerek célravezetőek álláskeresés során?

Már jó ideje böngészem a meghirdetett állásokat, de egyikbe se passzolok bele valami miatt.

Ahova küldök önéletrajzot,nem reagálnak rá.Már rettentően sürget az idő, mert valamiből élni kellene, de egyre elkeseredettebb vagyok, és egyre kevesebb az önbizalmam.

Konkrét tanácsot szeretnék.


2019. jan. 23. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

[link]

ide add be az önéletrajzod a megfelelő paraméterekkel (kisváros neve és mennyi időt tennél meg utazással, diplomák,készségek), és rendszeresen küldnek majd ajánlatokat amelyeket MIND pályázd meg! Hajrá!

2019. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És 3 - 4 naponta érdemes megnézni, hogy jött-e új ajánlat...
2019. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!