Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viszonyulnátok a továbbia...

Hogy viszonyulnátok a továbbiakban az ilyen kollégához?

Figyelt kérdés

Adott egy kolléga, akiről azt gondoltad, hogy kedvel téged, viszonylag jóban voltatok. Aztán egyszer hallod, hogy az egyik kollégának negatívan nyilatkozik rólad. A továbbiakban hogy viselkednétek vele? Tartanátok a tíz lépés távolságot?

Nagyot csalódtam benne, jelenleg csak köszönök neki, semmi kommunikáció vele. Lehet, hogy túlreagálom?


2019. jan. 25. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy túlreagálod, én is ezt tenném, én 3 esélyt szoktam adni az embereknek, úgy ahogy fateromtól tanultam :-D

Elsőre nem lehet megitélni egy embert akkor még el nézem neki, másodiknál szólok neki ha mégegyszer ezt meg hallom vagy ilyet csinál akkor....

Harmadikra észre sem veszem soha többé, de ő sem, levegővé vál, ha nagyon muszáj is valami inkább megkérem a kollégáját.

2019. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy érdemelne több esélyt, az emberek nagy többsége nem változik. Meg gondolom azért mondta, mert így is gondolta.
2019. jan. 25. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyen/iskolában/boltban/akárhol mindig kibeszélik azt, aki éppen nincsen ott.

Az emberek 90%-a csak akkor kedves és jófej, amikor ott állsz előtte, de ha hátat fordítasz, bizony a többségnek megered a nyelve.

Én azt mondom, mivel együtt dolgoztok, ezért azzal jársz jobban, ha jóban maradsz vele, szimplán annyi, hogy ne mesélj neki bizalmas dolgokat, amikkel visszaélhet.

Tudod, a barátoknál csak az ellenségeket célszerűbb közel tartani magadhoz.

2019. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk közvetlen munkatársak, még beszélnünk sem kellene egymással, pont ez az, hogy nem muszájból kezdtünk el beszélgetni, csak azért, mert szimpatikusak voltunk egymásnak (legalábbis azt hittem), ezért is bánt a dolog.
2019. jan. 25. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egyértelműen hallottad ezt és nem "valaki mondta", akor távolságot tartanék ezután a helyedben.
2019. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem is ez a legjobb megoldás.
2019. jan. 25. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket, barátnő, barátot jobb elhajtani...:) egyett mondok , volt választásuk hogy megtegyék-e az vagy sem, ok döntöttek így. Szemétbe az ilyen emberekkel akik megvárják azt ki kedveli v szereti őket. ::))
2019. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon értem az utolsó kommentet...
2019. jan. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!