Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogyan kezelné az alábbi...

Ki hogyan kezelné az alábbi helyzetet? Mi a helyes reakció? Van-e, volt-e valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy irodában hatan dolgozunk, mind a hatan ugyanolyan munkakört töltünk be. Nekem rengeteg feladatom van, ami nem baj, mert én azt szeretem, ha megy az idő, van mit tenni. A többi kollégám szinte egész nap nem csinál semmit sem. Kávé, cigi, egész nap a büfében lógnak, neteznek, van olyan, aki 4 óra előtt, már 2-kor haza megy. Munka közben, mivel nem csinálnak semmit sem megy az ökörködés, a hangoskodás, ami engem zavar. Finoman jeleztem a főnöknek, hogy sok a feladat, ami engem nem zavar, de az már igen, hogy mások nem csinálnak semmit sem, sőt sok esetben még engem piszkálnak, hogy hülye vagyok, hogy ennyit dolgozok. Persze változás nem történt ez ügyben, hiába jeleztem, hogy mi a problémám. Azóta még több melót kaptam, sokszor dolgozom itthonról is. Nagyon bosszant, hogy a többiek lógnak, sokszor piszkálódás céljából hívnak kávézni, holott tudják nincs időm ilyenre, max egy ebéd és ennyi. Persze, van pozitív része is, mert a felső vezetés nagyon meg van velem elégedve, sok megbeszélésen elhangzik a nevem és pozitív példaként hoznak fel. Egyszóval nagyon zavaró, hogy megállás nélkül rohanok, mások meg azt sem tudják, hogy unalmukban mit csináljanak!
2019. jan. 25. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Munkamanias vagy. Mindenhol ugy dolgoznak ahogy a munkatarsaid csinaljak. Szoval kilogsz a sorbol. Hetfon KOTELEZO elmenned veluk kavezni.
2019. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első sok helyen így csinálják??


Hát több munkahelyem volt már,de ahol ennyire lógatta valaki a lábát és nem csinált semmit az rövid időn belül repült is.


Ne foglalkozz a kollégáiddal,nekem is voltak ilyenek.


De viszont azért lehet lazítani, egy kávézás nem a világ vége :D


Én kutyakozmetikus vagyok,ergó időre kell a kutyákat megcsinálni,de a kávézás belefér. Lerakom addig pihenni a kutyust,megiszom és folytatom tovább.

Neked is két e-mail között csak belefér egy 10 perces kávészünet.

Úgy érzem azért nagyon rágörcsölsz erre.


Nyilván nem követendő az egész napos láblógatás,de azért picit lazíts.

2019. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha naplopók, és nem végzik megfelelően a munka körüket, nem értem miért is nem rúgta ki őket a főnökük?!
2019. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Jol van streberke mesz arulkodni is? Mit erdekel ha a masik jol erzi magat es okorkodik? Csinald a sajat dolgodat es ennyi... amugy meg lazithatnal te is de mindegy szanalmas ez most ennyi bajod legyen az eletben...
2019. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Irodai munka az ilyen. Nem gyár, hogy az dolgozik jobban, aki több bizbaszt szerel össze. Lehet amit te egész nap csinálsz, ők letudják két óra alatt. Okosan kell dolgozni, nem keményen, irodára ez hatványozottan igaz. De gondolom jó játszani a meg nem értett strébert és mártírkodni.
2019. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem veled is van baj, hogy annyi munkát vállalsz magadra, hogy még otthon is dolgozol.
2019. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!