Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik osztályon a legjobb és...

Gólyaleves kérdése:

Melyik osztályon a legjobb és legrosszabb dolgozni árufeltöltőként egy áruházban?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki dolgozik is ilyen helyen leírhatná saját tapasztalatait,véleményét,és hogy milyen előnyei és hátrányai vannak egy egy osztálynak.

2019. jan. 28. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Írtam privát üzenetet kérdező
2019. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

én dolgoztam áruházban, de nem árufeltöltőként. A ruha osztály szerintem jó, a legjobb, mert könnyűek a ruhák. A nehéz benne, hogy méret szerint kell válogatni, a színre is oda kell figyelni, a vásárlók összekutyulják.

A zöldségosztály férfinak való, aki erős és szeret pakolni, boldog lesz, mert nem kell kondiba mennie. Vagy nagydarab nőnek is elmegy a zöldségosztály.

A szárazáru sem nehéz, ok, vannak dobozok, legfeljebb a tésztás doboz, a mosóporos nehéz. De az édességsor, sütés-főzés nem. Azért egy áruházban figyelnek arra, hogy a mosóport ne a vékony női dolgozó végezze, a férfi pedig a csokit. Tej osztály se nehéz, legfeljebb a hűtőben van hideg, oda fel kell öltözni, ruhát adnak és nem kell ott tölteni félórákat. Hát igen, a mirelit osztály - jégkrémek, fagyasztott zöldségek -, azért az nehezebb a tejnél, mert ott keresni kell a termékeket a hűtőkamrába, de oda is adnak ruhát. És ott sem kell azért fél órákat lenni. Ki kell húzni a kocsit a raktárfolyosóra, megvan a termék és visszatolni. Legfeljebb a kinti hűtőbe pakolni nehéz, mert ott hideg van, de van kesztyű.


Szóval, én azt mondom, hogy nőnek a zöldség nehéz. A többi elviselhető, nyilván, hozzáállás, erő kérdése. Én szerettem, mert néha pakoltam. Jó kondiban tart, az igaz, fogyaszt rendesen.

2019. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tényleg felér egy kondival az ilyen munka?

Habár gondolom aki vékony azon nem látszódik semmi se.

Akkor a zöldségen van a legtöbb pakolás illetve legnagyobb "hajtás,pörgés?"

2019. jan. 29. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

2. vok: így van, ezt egy kolléganőm mondta, 35-40 közötti, ránézésre inkább 30. Nekem nem jutott ez a kifejezés az eszembe, én inkább úgy gondoltam, hogy addig is fogyok. És tényleg, kellett pár hónap és a nadrág lötyögött rajtam. Olyan 10-es ment le 6-8 hónap alatt, hogy néhány kollégám azt hitte, hogy vmi baj van...


Amennyiben vékony vagy, legfeljebb megerősödsz, lesz egy kis izmod. (én a kondit, sportot azoknak a srácoknak is ajánlanám, akik vékonyak, nulla izommal. Ha nem akarnak dagadó izmokat nem baj, de legalább lehetne rájuk nézni... Bocs, ha vkit megbántottam, nem szándékos!)


Ahányszor töltöttem, nem egész nap, de sokszor jó pár órát, szóval mindig úgy gondoltam rá, hogy szívesen teszem, mert mozgok. Nyilván oda kell figyelni, hogy ne derékból emeljek, meg ne 4-5 kg-s mosóport, meg a fejemre se essen a polcról, normálisan szedjem le vagy kérjek meg vkit, hogy segítsen. Én szerettem ezt a melót, holott nemsok közöm volt az árufeltöltéshez, de néha töltöttem, mert kellett. Az a néhány óra, nap gyorsabban eltelt, mintha csak ásítottam volna két pakolás között, hogy mikor mehetek haza...

Igen, a zöldség a legmelósabb, azt nem töltöttem. De volt olyan fiatal kollégám, aki fegyencedzett szabadidejében és zöldségezett. Hát igen, ki is nézett. A másik meg megcsinálta a melót, de nem volt éppen sportos alkat. Egyik ilyen, másik olyan. Nem egy álomleló az áruházi meló, de attól függ, hogy ki hogy érzi ott magát, a kollégákkal, a munkával. Ha az a meló, hát az a meló, keseregni életünk végéig lehet.

2019. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!